NTLite ile yaptığım dosyada herhangi bir hata var mı?

Dosya Ekleri

• a.png
    80,2 KB · Görüntüleme: 39
Teker teker neleri düzenlediniz, neleri değiştirdiniz öğrenmem zor olacak. Ne tavsiye versem boş yani.
Bu videomdan yararlanın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca @OgnitorenKs 'in söylediği yöntemi uygulayın ISO'yu NTLite'a yükledikten sonra:

Son düzenlediğim Home ISO'su:

@AJFA Hocam zaten sizin verdiğiniz videodan yararlandım genellikle. Uygulama arama ve mesaj bildirimleri olmazsa olmaz benim için. Ama zaten onların o kadar fark yaratacağını sanmam. Hocam size iki sorum var cevaplarsanız sevinirim.

1. Windows Update yapmadan önce RAM kullanımı %30 civarlındaydı. Windows Update 21H1 03 Toplu Güncelleştirmesi benim ayarlarımı bozmuş olabilir mi?

2. Shell arama ne oluyor?

1. Windows Update yapmadan önce RAM kullanımı %30 civarlındaydı. Windows Update 21H1 03 Toplu Güncelleştirmesi benim ayarlarımı bozmuş olabilir mi?

2. Shell arama ne oluyor?
Olabilir, emin değilim.

Shell arama bu oluyor:

Olabilir, emin değilim.

Shell arama bu oluyor:
Eki Görüntüle 926333
Hocam çok teşekkürler. Bir daha düzenlemeyeceği deneyeceğim. Sizin ISO'larınız da Uygulama arama ve mesaj bildirimleri olsa sizinkini kullanırdım

@Tseenka Hocam acaba sizde ESD olarak sıkıştırdığınızda saatlerce bekletiyor mu? Ben de çok uzun sürüyor da.

Yaklaşık olarak 35 dakika beklemiştim, hangi ayarlar hatırlamıyorum.

Yaklaşık olarak 35 dakika beklemiştim, hangi ayarlar hatırlamıyorum.
Nedenini bilemediğim bir şekilde ESD olarak sıkıştırmaya çalıştığımda saatlerce bekliyorum. ESD olarak olmadığı zaman boyutu büyük olduğundan kurulum yapamıyorum.

ESD olarak sıkıştırdığınızda saatlerce bekletiyor mu? Ben de çok uzun sürüyor da.
Bilgisayarınızın ne kadar güçlü olduğuna göre değişir. Normal ISO'ya göre daha uzun sürüyor, evet. Fakat düşük bilgisayarlarda da bu süre daha da uzayabiliyor.

ISO'yu UUP Dump sitesinden rehberimde olduğu gibi indirirseniz zaten ISO'nun varsayılan boyutu 4 GB'ı geçmiyor. Düzenleme doğru yapıldığında boyutu da düşüyor zaten.

Yaklaşık 1.5 GB RAM kullanıyor işleme başladığında. Bilgisayara ellemiyorum daha da uzamasın diye Teşekkürler tekrardan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…