NTLite modlamak için en uygun Windows 10 sürümü hangisidir?

Technomancer18

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
NTLite ile Windows 10 modlamayı düşünüyorum öncesinde ghostspecter kullandım lakin içinde ne var ne yok çok bilmedğimden kendim modlamak istiyorum nasıl modlayacağımı biliyorum sadece modlamak için hangi sürümü seçmeliyim? 22H2 21H2 1909 vb.

Son düzenleyen: Moderatör:
NTLite ile Windows 10 modlamayı düşünüyorum öncesinde ghostspecter kullandım lakin içinde ne var ne yok çok bilmedğimden kendim modlamak istiyorum nasıl modlayacağımı biliyorum sadece modlamak için hangi sürümü seçmeliyim? 22H2 21H2 1909 vb.

Ben modlanmış 20H2 kullanıyorum memnunum. Sistemine güveniyorsan 1909 gibi sürümlere gerek yok diye düşünüyorum. LTSB/LTSC sürümlerinede bakabilirsin.

Ben modlanmış 20H2 kullanıyorum memnunum. Sistemine güveniyorsan 1909 gibi sürümlere gerek yok diye düşünüyorum. LTSB/LTSC sürümlerinede bakabilirsin.

Ltsbc denedim lakin dil pakedi düzgün kurulmuyor kurarken İngilizce olunca sonradan dil kurdunumuz yarı İngilizce yarı Türkçe oluyor bilgisayarım gayet iyi sadece gereksiz Microsoft sunucularından kurtulmak ve Windows'u hafifletmek istiyorum.

Deneyeceğim şimdiki kullandığım 22H2 versiyon ek bir özellik kaybı filan olur mu sürümde.

Yeni konular

Geri
Yukarı