ntoskrnl.exe mavi ekran hataları

yads

Kilopat
Daha fazla  
Son zamanlarda mavi ekran hatalarından bıktım. PC'yi servise gönderdim RAM'ler değişti. Yine de sorun çözülmedi. En az 5 kere temiz Windows kurulumu yaptım. Bütün driverleri eksiksiz yükledim. Windowsu son sürüme güncelledim. Ama sorunum çözülmedi. Genelde yükleme yaparken alıyorum. Örneğin Steamden oyun yüklerken.

Minidump dosyalarım

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım "kernel panic" olmuş. ntoskrnl.exe olduğundan bu kanıdayım.
Bilmiyorum işte sorunu ya. Çıldırmak üzereyim. Yaz tatilim mahvoldu. 1 aydır kullanamıyorum bilgisayarı

Bu da son aldığım hata

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı12121.PNG
    Ekran Alıntısı12121.PNG
    6,5 KB · Görüntüleme: 192
Bug Check'te Driver problemi olduğu yazıyor. Büyük ihtimalle çakışan driver'lar var. Ama driver'lar güncel diyorsunuz. Minidump'a bakıp yorum yapsınlar, ancak sanırım moderatörler de belli başlı driver'ları kaldırıp tekrar yüklemenizi söyleyecek.

Bug Check'te Driver problemi olduğu yazıyor. Büyük ihtimalle çakışan driver'lar var. Ama driver'lar güncel diyorsunuz. Minidump'a bakıp yorum yapsınlar, ancak sanırım moderatörler de belli başlı driver'ları kaldırıp tekrar yüklemenizi söyleyecek.
Hangi driverleri kaldırmam gerekli, hangi driverler çakışıyor bilsem hemen düzeltirim. Nasıl öğrenebileceğimi bilen birisi var mı acaba

Geri
Yukarı