Numara değişikliği sonrası yapılması gerekenler neler?

Alfirk

Kilopat
Bir tane Android telefonum var başka da telefonum yok. Bu telefonumda da Turkcell hat kullanıyorum başkası adına.

Şimdi bu hattı ve numarayı kapatıp kendime ait Vodafone'dan yeni hat numara almak istiyorum.

Ama nasıl yapacağım? Hafta içi çalışıyorum cumartesi pazar evdeyim bu günlerde olur mu?

Ve eski kapatacağım numara her yerde kayıtlı mesela yani; bankalarda, Google hesabı, iş yeri, Spotify, Trendyol falan.

Bunlardan numaramı nasıl güncelleyeceğim? Bu hat kapandıktan sonra yeni numara Vodafone'u telefonuma taktıktan sonra mı?

Tek tek bankaya mı gideceğim?

Güvenlik sebebi ile bankaya gitmek zorundasın başka türlü değiştirme imkanın yok trendyol desteğe bağlandığında yardımcı olurlar sen uygulamalar için garanti olması için eski hattını yanında tut doğrulama kodu gönderebilir uygulamalar

Hafta sonları Vodafone bayilerine gidip yeni hat alabilirsiniz. Yemek, alışveriş, müzik, e-posta ve diğer uygulamalara kayıtlı numarayı uygulama içinden değiştirebilirsiniz. Banka numara değişikliğini şubeye gitmeden değiştirmeniz mümkün değil. Yeni numarayı aldıktan sonra e-Devlet, MHRS gibi çok önemli uygulamaların ayarlarından değiştirebilirsiniz.

Geri
Yukarı