Numarama sürekli SMS geliyor

EmirhanPoLat

Centipat
Daha fazla  
Telefoma bugün saat 22:00'da ( tarih 22 Mayıs unutmayın sonra lazım olacak) mesaj gelmeye basladi ardi arkasina. Snapchat YouTube vs. vs. Gelmeye basladi ve telefon çökme derecesine geldi ve işin garip tarafı 2023 23 Mayıs saat 21:21'de de mesaj gelmis. Anlamadim virus mu var yoksa biri bana SMS bomb falan mı deniyor? Anlamadim yardim edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefoma bugün saat 22:00'da ( tarih 22 Mayıs unutmayın sonra lazım olacak) mesaj gelmeye basladi ardi arkasina. Snapchat YouTube vs. vs. Gelmeye basladi ve telefon çökme derecesine geldi ve işin garip tarafı 2023 23 Mayıs saat 21:21'de de mesaj gelmis. Anlamadim virus mu var yoksa biri bana SMS bomb falan mı deniyor? Anlamadim yardim edin.

SMS bomb yiyorsunuz muhtemelen. Yapanlar muhtemelen maksimum 15 yaşında.

sms bomber. Büyük ihtimalle discordda takılıyorsanız panelci 10 yaşında kendini hacker sanan millete seste söven ama gerçek hayatta birinin yanında sesini çıkaramayan çocuklardan biri yapmıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı