Telefonuma sürekli farklı numaralardan SMS geliyor

RestalFox

Kilopat
Daha fazla  
Gerçekten çok rahatsız edici olmaya başladılar. Bunları nasıl engelleyebilirim? Tek bir yerden de gelmiyor hep farklı numaralardan mesaj atıyorlar.

SMS.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Birebie aynısı var hocam. Kendisi spam dedikten sonra umursamıyorum bildirimi siliyorum. Bir ara eski telefonuma dönmek zorunda kalmıştım. Dakika başı yeni bildirim geliyordu.

Genelde bu mesajların sonunda Bxxx (örneğin B041) tarzında bir kod olur. O kodu İnternet üzerinden aratıp hangi şirkete bağlı olduğunu bulun. O şirketin müşteri hizmetlerine bağlanın ve mesaj almak istemediğinizi belirtin. Bazı firmalar o kadar inatçı ve saygısız oluyor ki 2 gün mesaj atmayıp 2 gün sonra tekrardan mesaj atmaya devam ediyor. Bu tarz durumlarda da bir daha mesaj gelirse şikayetçi olacağınızı belirttiğinizde ikilemiyorlar. Başka türlü bir yolunu bulamadım bunun ve şu anda neredeyse bu mesajlar neredeyse bitmiş durumda bende.

Gerçekten çok rahatsız edici olmaya başladılar. Bunları nasıl engelleyebilirim? Tek bir yerden de gelmiyor hep farklı numaralardan mesaj atıyorlar.

Eki Görüntüle 1551270

Buradan bakmayı denediniz mi? Belki işe yarayabilir.

Spam mesajları engelleme ve ya 850 numaraları engelleme gibi bir özellik varsa bir süreliğine onu açın derim, bir yerden sonra biter.

Yeni konular

Geri
Yukarı