Numaramla coin hesabı açılmış

kanashi

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Arkadaşımın numarasına kayıtlı bir coin hesabı açılmış galiba, mesaj gelmiş ona. Bana anlattı ve hesaba girdiğimizde birçok işlemle karşılaştık. Sizin bir bilginiz var mı, nedir bu?

Screenshot_20220901-112748_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimal dolandırıcı. Bilmediğiniz linklere tıklamamanızı öneririm. Resimdeki mail adresi güven vermiyor zaten.

Hocam hiçbir şey yapmadığınız takdirde herhangi bir sıkıntı yok, orada ki tutar sahte ve para çekmeye çalışmayın, giriş yapmaktan bir sorun olmaz.

Para çekmeye çalışırsanız içeriye 100 dolarlık BTC gönderin gibisinden bir uyarı alacaksınız o da yersen işte.

Arkadaşlar merhaba. Arkadaşımın numarasına kayıtlı bir coin hesabı açılmış galiba, mesaj gelmiş ona. Bana anlattı ve hesaba girdiğimizde birçok işlemle karşılaştık. Sizin bir bilginiz var mı, nedir bu?

Eki Görüntüle 1503069

Bu son zamanlar da çoğalan bir oltalama yani dolandırma yöntemi linke gidip uygulamayı indirdiğinizde sizden bir miktar para yatırmanız isteniyor ve yatırırsanız size oradaki parayı vereceğini beyan ediyor yani bu düpedüz sazan AVI'dır göz ardı edin mesajı.

Oltalama ve siz kanmışsınız.
Hocam merak etmeyin o kadar cahil değilim. Bir işlem yapılmadı hesapta sadece giriş yapılıp göz atıldı ve vpn kullanıp girdim ip yüzünden.

Büyük ihtimal dolandırıcı. Bilmediğiniz linklere tıklamamanızı öneririm. Resimdeki mail adresi güven vermiyor zaten.
Teşekkürler merak etmeyin bilmediğim linklere genellikle tıklamam fakat bunun maini biraz daha düzgün merak edip girdim😁

Hocam hiçbir şey yapmadığınız takdirde herhangi bir sıkıntı yok, orada ki tutar sahte ve para çekmeye çalışmayın, giriş yapmaktan bir sorun olmaz.

Para çekmeye çalışırsanız içeriye 100 dolarlık BTC gönderin gibisinden bir uyarı alacaksınız o da yersen işte.
Hocam o riske ben girmem zaten hadi diyelim ki dolandırıcı değil karaborsa olma ihtimali var ve para çekerken banka cezai işlem uygulayabilir o yüzden girmem o topa merak etmeyin.

Bu son zamanlar da çoğalan bir oltalama yani dolandırma yöntemi linke gidip uygulamayı indirdiğinizde sizden bir miktar para yatırmanız isteniyor ve yatırırsanız size oradaki parayı vereceğini beyan ediyor yani bu düpedüz sazan AVI'dır göz ardı edin mesajı.
Hocam bir an zengin olduk sanmıştı arkadaş😁😂

Arkadaşlar merak etmeyin hesap üzerinden herhangi bir işlem yapılmadı sadece arkadaşın numarasına nasıl ulaştılar onu anlayamadım. Ayrıca sayfaya refresh attığımda her seferinde işlemlerin saati değişiyor, hangi işlem olduğu değişiyordu. O yüzden bir bit yeniği olduğunu anladım. Hepinize teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı