Numarayı Türk Telekom'dan Netgsm'e geçirirken aktivasyon işlemi ne zaman başlatılır?

Omer.cinar

Hectopat
Türk Telekom'luyum yaklaşık 1 aylık tahüühüdüm kaldı. Netgsm'e geçmek istiyorum. SIM kartı bugün sipariş vermeyi düşünüyorum. Tahüühüt yüzünden ceza yememek için aktivasyon işlemini ne zaman başlatmalıyım?

Türk Telekom'luyum yaklaşık 1 aylık tahüühüdüm kaldı. Netgsm'e geçmek istiyorum. SIM kartı bugün sipariş vermeyi düşünüyorum. Tahüühüt yüzünden ceza yememek için aktivasyon işlemini ne zaman başlatmalıyım?

1 ay kalmış başlatın bir de Papara ve Passo lig kullanıyorsanız Netgsm'e geçince SMS geliyor mu bilgilendirirseniz sevinirim.

Hoca inanın aşırı hızlılar, sim kart siparişten sonra ertesi gün kargolandı, 1 günde elime geçti. Geldiği gün başvurdum ve ertesi gün hattım açıldı. En fazla 3 günümü aldı oda kargo zaman kaybettirdi. Acele etmeyin taahhüt çıkıyorsa son 1 haftaya kadar bekleyin ama taahhüt çıkmıyorsa türk telekomdan erken çıkarsanız faturanız ona göre gelir.

Hoca inanın aşırı hızlılar, SIM kart siparişten sonra ertesi gün kargolandı, 1 günde elime geçti. Geldiği gün başvurdum ve ertesi gün hattım açıldı. En fazla 3 günümü aldı oda kargo zaman kaybettirdi. Acele etmeyin taahhüt çıkıyorsa son 1 haftaya kadar bekleyin ama taahhüt çıkmıyorsa Türk Telekom'dan erken çıkarsanız faturanız ona göre gelir.

Hocam Papara da SMS geliyor mu bir de Passo lig kullanıyorsanız sıkıntı yaratıyor mu SMS konusunda.

Geri
Yukarı