Numarayı Vodafone'dan Turk Telekom Taşıma

alohi

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben önceden Turkcell'in hattını kullanıyordum, memnun kalmadım ve numaramı Vodafone'a taşıdım. Şu an Vodafone'dan da memnun değilim aynı numarayı Turk telekom faturalıya taşıyabilir miyim yoksa yeni bir hat mı almam lazım?

Taşıyabilirsiniz. Neden Vodafone'dan memnun kalmadınız. Ben Türk Telekom kullanıyorum açıkçası Vodafone'a geçmeyi düşünüyordum.

Taşıyabilirsiniz. Neden Vodafone'dan memnun kalmadınız. Ben Türk Telekom kullanıyorum açıkçası Vodafone'a geçmeyi düşünüyordum.
Kardeşim benim için telefonda mesaj veya dakika önemli değil en çok interneti kullanıyorum cihaz 4G de yeterince hızlı değil birde Turk Telekom'un tarifesi bana daha cazip geldi. Vodafone freezone'luyum 3 GB internet 500 dk 1000 SMS 25 lira veriyorum. Geçeceğim tarifede 8 GB internet 1000dk 1000 SMS 29 lira. Arkadaşımda Türk Telekom kullanıyor ona sordum internetinde herhangi bir sıkıntı falan yokmuş. Bu yüzden Türk Telekoma geçeceğim.

Kardeşim benim için telefonda mesaj veya dakika önemli değil en çok interneti kullanıyorum cihaz 4G de yeterince hızlı değil birde Turk Telekom'un tarifesi bana daha cazip geldi. Vodafone freezone'luyum 3 GB internet 500 dk 1000 SMS 25 lira veriyorum. Geçeceğim tarifede 8 GB internet 1000dk 1000 SMS 29 lira. Arkadaşımda Türk Telekom kullanıyor ona sordum internetinde herhangi bir sıkıntı falan yokmuş. Bu yüzden Türk Telekoma geçeceğim.
Bunu açıklamanız konuyu okuyanlar için de yararlı olacaktır, teşekkürler. Peki Vodafone şebeke durumu nasıl? Türk Telekom şebeke yönünden biraz kötü.

Bunu açıklamanız konuyu okuyanlar için de yararlı olacaktır, teşekkürler. Peki Vodafone şebeke durumu nasıl? Türk Telekom şebeke yönünden biraz kötü.
6-7 aydır Vodafone hattı kullanıyorum bu süreçte sürekli şehir merkezinde olduğum için şebekeyle ilgili pek sorunum olmadı.

Ben de Türk Telekom kullanıyorum. Arama ve mesaj kullanmadığım için 30 tl'ye 3 aylık 10GB internet aldım. Ve gayet memnunum. Üstelik çekmiyor felan deniyordu. Evim şehir merkezine yakın ve Türkcell'in 4G si çekmiyor ancak TT'un 4G'si tam güçte çekiyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı