NumLock bölümü olmayan klavye önerisi

gabomb

Kilopat
Daha fazla  
Yer sıkıntımdan dolayı daha küçük bir klavyeye geçmek istiyorum. Turnuva klavyeleri var fakat oyuncu klavyeleri benim için çok uçuk fiyatlarda. Piyasada oyuncu klavyesi dışında pek yok. Önerebileceğiniz bir klavye var mı?

Bir aralar Zalman ZM-K500 vardı onun fiyatı 150 TL civarıydı ama şimdi bakınca bulamadım. Belki Çin malı ürünlerde vardır bir şeyler ama o da ne kadar kaliteli olur meçhul.

Bir aralar Zalman ZM-K500 vardı onun fiyatı 150 TL civarıydı ama şimdi bakınca bulamadım. Belki Çin malı ürünlerde vardır bir şeyler ama o da ne kadar kaliteli olur meçhul.
Zalman ZM-K500 ilk baktığım oldu benim de fakat hiçbir yerde satışını bulamadım.

Logitech MK240 Set Bu seti kullandım ve kablosuzdur. Tepkime hızını kablosuz olmasına rağmen çok beğendim. 6 Tuşu aynı anda algılayabiliyordu diye hatırlıyorum. Çok tuşu aynı anda gerektiren oyunlar oynadım performansı iyiydi. Hem Logitech, hem de fiyatı gayet güzel. Pil ömrü ve malzeme kalitesi bence başarılı. Önerdiğim bir modeldir.

Not : Mouse belki biraz elinize küçük gelebilir. Ayrıca sessiz ve bence konforlu bir klavye olduğunu söyleyebilirim.

Everest KB-410 Dostum birde böyle bir model var 30 TL fakat markasından dolayı bazı kişiler tavsiye etmeyebilir ve bende bu modeli denemedim. O yüzden bu model hakkında bir şey diyemem fakat istiyorsan araştırabilirsin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı