Çözüldü NumLock tusuna basınca beep sesi geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bayhan01

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 saattir araştırıyorum sorunun cevabını bulamadım yardımcı olursanız sevınırım kendı kendıne bırden oldu.
Intden gordugum kadarıyla bunu kapatın falan dıyorlardı ama yıne de ıse yaramadı.

Dosya Ekleri

• resim_2022-01-31_204141.png
    resim_2022-01-31_204141.png
    33,5 KB · Görüntüleme: 37
Çözüm
Arkadaşlar kaç saattir uğraşıyorum her şeyi kapat aç yaparak buldum sonunda çözümünü de buraya yazayım belki faydalanan olur.
Bunu bu şekilde kapatırsanız oluyor arkadaşlar çok ugraştım bunu yapabılmek için.

Shift tuşuna beş kere basın. "erişim kolaylığı klavye ayarlarında bu klavye kısayolunu devre dışı bırak" seçeneğine tıklayın. Orada istediğiniz ayar olacaktır.

alıntıdır.

Shift tusu bır ıse yaramıyor denedım.
Shift tuşuna beş kere basın. "Erişim Kolaylığı klavye ayarlarında bu klavye kısayolunu devre dışı bırak" seçeneğine tıklayın. Orada istediğiniz ayar olacaktır.

Alıntıdır.

Arkadaşlar kaç saattir uğraşıyorum her şeyi kapat aç yaparak buldum sonunda çözümünü de buraya yazayım belki faydalanan olur.
Bunu bu şekilde kapatırsanız oluyor arkadaşlar çok ugraştım bunu yapabılmek için.

Shift tuşuna beş kere basın. "erişim kolaylığı klavye ayarlarında bu klavye kısayolunu devre dışı bırak" seçeneğine tıklayın. Orada istediğiniz ayar olacaktır.

alıntıdır.

Shift tusu bır ıse yaramıyor denedım.

Dosya Ekleri

• sss.png
    sss.png
    36,2 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Adresini ver yemek ısmarlamak istiyorum. 1 yıldır uğraşıyordum kafayı yedim ve en son bilgisayarı kullanmayı bırakmıştım. O kadar alakasız bir şey bakarken denk geldim ki inanamazsın. Tekrardan teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adresini ver yemek ısmarlamak istiyorum. 1 yıldır uğraşıyordum kafayı yedim ve en son bilgisayarı kullanmayı bırakmıştım. O kadar alakasız bir şey bakarken denk geldim ki inanamazsın. Tekrardan teşekkürler.

Dostum yemegını sipariş et ve afıyetle ye teşekkür ederım. Mutlu oldum <3

Yeni konular

Geri
Yukarı