Elektronik Nuroum V11 2K Webcam 540 TL

Ben de bir süredir dnd ekibimle oyunlarımızda ve iş için zoom&teams için kullanıyorum. Fiyatının uygun olmasının sebebi kameranın görüntü kalitesinin düşük olmasından ziyade ışığı iyi yakalayamama ve buna bağlı renkleri oversature etmesinden kaynaklanıyor. Burada fiyat/performans kısmı devreye giriyor. Bence fiyatına göre çok çok kaliteli bir ürün ama profesyonel bir kamera beklememek lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu dışı ama nays ile alışveriş yapıldıktan sonra hediye para olarak mı dönüyor yoksa direk inidirimli mi alıyoruz? Teşekkürler.

Eki Görüntüle 2007863

Prime ile toplam 540 TL'ye gelen harika bir kamera. Aldım ve 4 5 kişiye de aldırdım. Işıklı ve ışıksız ortamda birçok muadiline göre 3 4 kat daha iyi sonuç veriyor diyebilirim. Küçük bir tırnakla kamera önünü açma kapama özelliği, 360 derece dönebilen eklemi ve tripoda vidalanabilme özelliğiyle harika. Kendi ayağıyla da monitör üstüne çok güvenli tutturuluyor. Bu kamera ile Twitch yayını açan arkadaşım var. En son her şey dahil 800 TL civarındaydı.

Nearsync diye bir yazılımla çok müthiş detaylı olmasa da gerekli ayarları yapıp ürün güncelleyebiliyorsunuz. NVIDIA broadcasting 1080p 60Hz olarak tanıyor. OBS'de 2K 30Hz olarak görünüyor.

Discord'da birçok kişi sürekli linkini istiyor görüntü kalitesini görünce. Fiyatını söyleyince de hayret ediyorlar.

Aktif olarak kullanıyorum. Sorularınızı yanıtlayabilirim.

Hocam alınır mı sizce?. Uzun zamadır listemdeydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı