Kitap Nutuk indirimleri

Esperoja

Kilopat
Makaleler
34
Yer
İstanbul
En uygun fiyatlılarını Amazon'da bulduğum ve müşteri memnuniyeti açısından vs. daha önde bulduğum için tüm bağlantılar Amazon üzerinden. Tüm bütçelere uyacak şekilde 4 adet Nutuk önerisiyle herkes kendi bütçesine uygun olanı alıp okuyabilir.

Gençler İçin Fotoğraflarla Nutuk 24 TL - İş Bankası Kültür Yayınları

Günümüz Türkçesiyle Nutuk 16 TL - Yapı Kredi Yayınları (Bu kitap tüm Nutuğu içermiyor, ana hatları ve kritik detaylarını içeriyor.)

Ciltli Nutuk 50 TL - Yapı Kredi Yayınları (Bu kitap ciltli olduğundan dolayı biraz pahalı, ancak daha sağlam ve uzun süre dayanacak, etrafınıza dahi okutabileceğiniz bir kitap ve basım)

Hatıratlarla Karşılaştırmalı Nutuk 129 TL- (Ciltli ve Kutulu) - Koleksiyon değeri taşıyan ve nesilden nesile aktarılacak bir basım, fiyatı da epey yüksek. Neredeyse her sayfası o sayfadaki olaylar ile bağlantılı görselleri içeriyor, ve kitapta ismi geçen kişilerin bizzat olayla ilgili yaşanmış hatıralarını içeriyor. Milli Mücadele'nin önemli olaylarını, kim kimdir'i anlaşılır bir dille okuyucuya sunuyor.

Son düzenleme:
Buna hiç dikkat etmemiştim hocam, tekrar teşekkür ederim. Trendyol'daki siparişimi iptal edip Amazon.com.tr üzerinden sipariş geçiyorum şimdi. 🙏
Kesinlikle doğru olanı yapmışsınız. Ciltsiz hali 40-50 TL arasına var Trendyol üzerinden 99 TL'ye aldığınızın aynısı. Ancak eğer o kadar yüksek meblalara çıktıysanız normalde 150-250 TL arası olan ciltli sürümü almanız daha mantıklı olur :).

IMG_20221105_092343.jpg

2 tane var ve bu ağır olanı. Her Türk gencinin okuması gereken bir eser. Ağır olanı hala okuyamadım. Bence hafifinden başlayın. Vaktiniz olursa ağırını da alıp okursunuz. Ben zorlanıyorum.

Ciltli Nutuk 50 TL - Yapı Kredi Yayınları (Bu kitap ciltli olduğundan dolayı biraz pahalı, ancak daha sağlam ve uzun süre dayanacak, etrafınıza dahi okutabileceğiniz bir kitap ve basım)

1208 sayfa kitap için 50 TL gene ucuz aslında, bir de ciltliymiş.

Geri
Yukarı