Nuuvem'de ininal kart geçiyor mu?

BarisKaya

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Nuuvem'den GTA V almak istiyorum. Hesap falan açtım ancak ininal karttan ödeme yapılıyor mu bilmiyorum. Daha önce bu siteden ininal kart ile ödeme yapan var mı? Alınabiliyorsa sepete ekledikten sonra hangi rotayı izlemem gerekiyor? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Mastercard logosu gördüğünüz her yerde geçerli ininal kart. Kart sahibinin adı kısmına İNİNAL KART yazın ve diğer kart bilgilerini de girin. Paypal seçeneği varsa onu da kullanabilirsin.

Sağ köşede iki adet seçenek bulunuyor. İki seçenekte de Mastercard logosu var. Sağ alttakini açınca direk Paypal hesabına giriş için bilgileri istiyor. İzlemem gereken yol nedir?

uploadfromtaptalk1428837734355.png

Dostum bu site hangi dilde? İngilizce olsa tamamda bundan bir şey anlamadım. Ama sen alışverişi tamamla ve ödeme sayfasına bi geç. İlk olarak mastercard ile ödeme seçeneğini kullanalım.

Hocam Portekizce, forumda bu siteden alan arkadaşlar önermişti. Ben büyük ihtimalle yarın akşam parayı karta yükleyip alacağım. Bilgilendiririm sizi.

Dostum bu site hangi dilde? İngilizce olsa tamamda bundan bir şey anlamadım. Ama sen alışverişi tamamla ve ödeme sayfasına bi geç. İlk olarak mastercard ile ödeme seçeneğini kullanalım.
Hocam Paypal edinip ödemeyi Paypal ile yaptım. Kodu girdim ve oyun şu an iniyor. Bilgilendirmek istedim.

Ben bir türlü Nuuvemden alışveriş yapamadım vpn açtığımda 404 hatası veriyo acaba siz nasıl açtınız ?

Halo adlı vpn yi açıp brezilyayı seçtikten sonra oyunu sepetinize ekleyin, oyun sepetinize gelince vpn yi kapatın. Sonra vpn yi kapatınca sayfa kendini yüksek ihtimalle yenileyecek ve oyun sepetinizden gidecek(Bende öyle oldu). Vpn yi yeniden açın oyunu ekleyin sepetinize ve almayı deneyin. Bug gibi bişeyler oluyor galiba o arada anlamadım bende tam. Vpn yi açıp kapatın almayı deneyin en sonunda oluyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı