NVDIA Denetim Masası açılmıyor

• Konuyu başlatan Noe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 279

Noe

Centipat
Daha fazla  
Üstün zekam ile gittim NVIDIA Denetim Masası 3D ayarlarında ölçeklendirme kapalıyken açtım ve %100 yaptım ekran gitti ama arkadan sesler geliyordu. Güç tuşundan kapatmak zorunda kaldım açtım yeniden başlattım denetim masasını açamıyorum ve ekranım 60 Hz'ye dönmüş gibi. Nasıl düzeltebilirim silip yüklemeden çözümü var mıdır?

Valorant'ı açtığımda böyle bir şey çıkmaya başladı.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-04-06 173219.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-06 173219.png
    90,7 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:
Üstün zekam ile gittim NVIDIA Denetim Masası 3D ayarlarında ölçeklendirme kapalıyken açtım ve %100 yaptım ekran gitti ama arkadan sesler geliyordu. Güç tuşundan kapatmak zorunda kaldım açtım yeniden başlattım denetim masasını açamıyorum ve ekranım 60 Hz'ye dönmüş gibi. Nasıl düzeltebilirim silip yüklemeden çözümü var mıdır?

Valorant'ı açtığımda böyle bir şey çıkmaya başladı.

Format at eğer olmazsa bir bilgisayarcıya götur.

Ama benden kaynaklı bir şey değil mi bu normal çalışıyordu her şey ben gittim 3D ayarlarından ölçeklendirmeyi açıp %100 yaptım.

DDU ile tekrardan sürücüyü kaldır. DDU ayarlarında NVIDIA seçeneklerinin hepsi seçili olsun. En aşağıdaki "Windows bir aygıt için sürücü aradığında" seçeneği de seçili olsun.
DDU işleminden sonra aşağıdaki linkten sürücüyü indirip kur.

nvidia-geforce-drivers-meta-image-1200x627.jpg

Geforce Driver Results | NVIDIA

Download the <dd~languagename> <dd~name> for <dd~osname> systems. Released <dd~releasedatetime>
www.nvidia.com
Sürücüyü kurduktan sonra otomatik olarak NVIDIA Denetim Masası da kurulması gerekiyor. Eğer kurulmazsa aşağıdaki linkten indirip kur.

image.png

Get NVIDIA Control Panel from the Microsoft Store

Featuring display management, application, and Gaming-specific features, the NVIDIA Control panel ensures the best overall Experience using NVIDIA Graphics.

logo-16x16.png

apps.microsoft.com

Şimdi uygulamalardan sildim Control paneli tekrar indiriyorum temiz kurulum ile olmazsa format atacağım mecbur.

Ama benden kaynaklı bir şey değil mi bu normal çalışıyordu her şey ben gittim 3D ayarlarından ölçeklendirmeyi açıp %100 yaptım.

Hocam bu ölçeklendirme daha kuçuk ve doğal göstermek için değil mi?

Şimdi uygulamalardan sildim Control paneli tekrar indiriyorum temiz kurulum ile olmazsa format atacağım mecbur.

Tamamdır.

Hocam düzeldi dediğim gibi yaptım DDU kullanmadan uygulamalara girip Control paneli kaldırdım sonra NVIDIA'nın sitesine girip Control paneli temiz kurulum ile tekrar indirdim şimdi ayarlarımı yapıp yeniden başlatacağım.

Hocam bu ölçeklendirme daha kuçuk ve doğal göstermek için değil mi?

Tamamdır.

Vallahi hiç bilmiyorum artık dokunmam kapalı kalsın :D

Teşekkür ederim.

Hocam düzeldi dediğim gibi yaptım DDU kullanmadan uygulamalara girip Control paneli kaldırdım sonra NVIDIA'nın sitesine girip Control paneli temiz kurulum ile tekrar indirdim şimdi ayarlarımı yapıp yeniden başlatacağım.

Vallahi hiç bilmiyorum artık dokunmam kapalı kalsın :D

Teşekkür ederim.
Sağolasın.
İyi akşamlar, iyi iftarlar dilerim ;)

Yeni konular

Geri
Yukarı