Nvida GT 730 "Sistem uyumlu değil" hatası

Aynı ekran kartı benim arkadaşım kullanıyor ve daha dün çıkan driveri (445.87 idi yanlış hatırlamıyorsam) sıkıntısız bir şekilde indirip kurdu. Anlamadım neyden kaynaklandığını.

GeForce Experience indir, o senin için geri kalan kısmı halletsin. 🙂
hocam şu an yükleyip deniyorum Game Ready Driver yüklüyor şu an
GeForce Experience indirdim, hala bu sürüm uyumlu değil diyor. Windows'un bu sürümü uyumlu değil hatası alıyorum.

Windows 10 sürümüm: logo - Hızlı Resim
Aynı ekran kartı benim arkadaşım kullanıyor ve daha dün çıkan driveri (445.87 idi yanlış hatırlamıyorsam) sıkıntısız bir şekilde indirip kurdu. Anlamadım neyden kaynaklandığını.
Dostum arkadaşının indirdiğini atabilir misin? Deneyebilirim, hala deneme yanılma yöntemini kullanıyorum.
Arkadaşlar sorunu çözdüm, konu kiltlenebilir.

Nasıl çözdüğümü merak edenler için önce:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoda bulunan adımları uyguladım.

Ardından Recep Baltaş'ın paylaştığı sürümü yükledim ve sıkıntısız oldu. Teşekkürler KKA
Sürüm 391.35 kuracaksınız. Sonraki sürücüler desteklemiyor. Diğer bütün konuları burada topladım zira herkes son sürüm kurmaya çalışıyor. Kart Fermi mimarili olduğundan desteği sona erdi.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı