NVIDIA 1660 Super GDDR6X nasıldır?

Venzei

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben 1660 Super almak istiyorum ancak böyle bir ekran kartı modeli buldum ve oldukca ucuz diğer markalara baktıgımda arktek gibi markalar bana guven vermedigi icin buna yöneldim ancak almadan önce bilgi almak istiyorum bu ekran kartı modelleri ısı olarak ve performans olarak farkı var mı alınır mı?

Hiç duymadığım bir marka şahsen. Forumdaki arkadaşların farklı önerileri olabilir ancak genel olarak bilinmiyorsa önermem.

Merhaba ben 1660 Super almak istiyorum ancak böyle bir ekran kartı modeli buldum ve oldukca ucuz diğer markalara baktıgımda arktek gibi markalar bana guven vermedigi icin buna yöneldim ancak almadan önce bilgi almak istiyorum bu ekran kartı modelleri ısı olarak ve performans olarak farkı var mı alınır mı?

Güzel fena değil ama Max 3 sene götürür.

Hiç duymadığım bir marka şahsen. Forumdaki arkadaşların farklı önerileri olabilir ancak genel olarak bilinmiyorsa önermem.

Ekran kartları konusunda pek bilginiz yok sanırsam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartları konusunda pek bilginiz yok sanırsam.
Daha çok sizin yok gibi geldi bana.

Dosya Ekleri

• 1683819724713.png
    1683819724713.png
    190,9 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:

Sanırsam MANLİ markasının Nvidia GTX1660s kartı. Tasarımı hoş duruyor dürüst olmak gerekirse. Soğutması bir Asus veya MSI olmasa da bu fiyata alınır mı bilmem ama onun yerine 1K daha koyup 5.500'e yepyeni ARC A750 alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı