Nvidia 350.12 Kurulum Sorunu

Temel derin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, nvidia 350.12 for GTA V yazıyordu gittim sitesine indirdim driver'ı yüklenirken ekran siyah oluyor mecburen reset atmak zorunda kalıyorum ama eski driver'ı kurarken sorun olmuyor. Format attım sorun yine aynı neden böyle oldu ki ? Acaba yazılımda mı sorun var ? Şimdi tekrar format attım eski driver'ı bile kurmadım kurulmaz diye.

Sürücüyü tekrar indirin veya yeniden yüklemeyi deneyin. Kurulumda Özel seçeneğinden "temiz kurulum " seçeneğini seçin.

Tam 5 kez indirdim şu saat itibarı ile de 5 kez format attım sorun aynı bunları denedim sonuç alamadığım için buraya yazdım. Donanım kimliğini değiştirdim tekrar geri yükledim sürücüyü kaldırdım tekrar geri yükledim güvenli mod da kaldırdım tekrar geri yükledim sorun hep aynı hiçbir değişiklik yok. Ayrıca temiz kurulum yap dediğim zaman bu olaylar geliyor başıma zaten. Bizler modem'e overclock yapmış adamız. Böyle bir sorun nasıl oluyorda alt ediyor bizi şaşırdım vallahi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı