Nvidia 385.41 güncellemesinden sonra mavi ekran hatası

nyogati

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba iyi akşamlar, bilgisayarımda Nvidia 385.41 güncellemesinden sonra başlayan mavi ekran hatası sıkıntı oluştu. Sıklıkla PUBG oynarken oluyor. Yani oyuna giriyorum girer girmez falan oluyor. Ama PUBG, Steam açık değilken normal YouTube'da çözüm ararken olduğu da oldu. "memory_management, kernel security check failure, system_service_exception" gibi hatalar aldım. Bilgisayara 20 gün önce ekstra 8GB RAM ve SSD taktırmıştım. Taktırdığım RAM'ler öncekilerle bire bir aynı.
  • i5 4590 işlemci
  • H97 Gaming 3 anakart
  • MSI GTX 970 4GB
  • 4x4GB RAM Corsair Vengeance 1600MHz CL9
  • FSP 750W PSU
  • Windows 10 Pro orijinal.
DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp tekrar yükledim olmadı. Tekrar driver'ı kaldırıp 1 önceki sürümü yükledim yine olmadı. Format attım yine olmadı. 3-4 önceki sürümü yükledim; yüklerken daha mavi ekran hatası verdi. Bilgisayarımı toplayalı 2 sene 3 ay oldu. Gördüğüm kadarıyla minidump dosyasını yüklemek gerekiyormuş böyle durumlarda işte linki;
Dropbox - Minidumppp.rar
Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı