Nvidia 425.31 sürücüsü sonrası FPS düşüyor

brk1907

Decapat
GTX 960 ekran kartına sahibim. 425.31 sürümü driverdan sonraki bütün sürümler FPS düşüşü, FPS düşmesi gibi sorunları beraberinde getiriyor. Bu sürümde kapana kısıldım, sorunun çözümü var mıdır?

Pekala bende kanıt bırakayım bari.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bazen hatalı driver olabiliyor ama bu çok nadir sonra düzeltiyorlar. O testlerde hatalı driver geldiği zaman yapıldı yüksek olasılıklı en güncel driverlar genel olarak performans artışı sağlıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buda bonus olsun.
Acayip. Genellikle şu yeni çıkan özellikler ilk defa geldiğinde oluyor. Sonrakinde düzeltiyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunun çözümü yok herhalde.

Sorunun kafanı yoracağın bir problem değil. Sistemimde RTX 2060 bulunuyor ve bende eski sürüm driver kullanmaktayım. Sistemin stabil ve kararlıysa boşuna zaman harcama. 3-4 FPS fazla vermiş önemli değil. Hatta geçen sürücü güncelleyim dedim sonrasında PC oyunlarda reset atmaya başladı. Tekrar eski sürüme döndüm. Sorunsuz kullanıyorum. Güncel olması performanslı olması demek olmuyor. İşin kısası.

Edit: Tüm ekran kartı driverlarını DDU ile temiz kurulum yaparım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı