NVIDIA 456.38 sürücüsü iyi mi?

Böyle bir şeyi merak etmeniz gayet doğal lakin ekstra durumlar haricinde ekran kartı sürücünüzü güncellemek size en fazla %1-2 ortalama FPS farkı yaratacaktır. Her zaman güncelde kalmakta yarar olduğunu düşünmekteyim, mühendislikte yeni bir özellik eklerken bir şeyler değişebilir, eski ayarlar bozulabilir olduğundan, %1-2 ortalama FPS farkını hissetmeyeceksiniz bile. Güncelde kalmakta yarar var lakin her ekran kartı sürücünüzü güncellediğinizde DDU ile temiz kurulum yapmanızı önerebilirim. Bunun haricinde, Reddit'te açılan başlıklar ve akabinde testlere (hemen aşağısında görebilirsiniz) de göz atmanızda fayda var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar Nvdiadan bahsediyoruz lütfen yapmayın her yeni sürümü test etmeden yayınlamazlar,İndirin gitsin gerçekten. Sanırım Amd ekran kartı kullanıyordunuz önceden.

Kart süper vallahi. :D Forza Horizon 4 oynayamadım ama ileride oynayacağım. 1080P Ultra'da hiçbir oyunda üzmedi beni. Zotac Twin fan modelini kullanıyorum, oyunlarda Max 75 dereceyi görüyorum.

Hocam oynar iseniz 1080P Ultra ayarlardaki FPS sonucunu paylaşır iseniz sevinirim 🙂
@passat reis senin Steam hesabı var mı?

Geri
Yukarı