Çözüldü NVIDIA 461.72 sürücüsü yüklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Efeyxa

Hectopat
Bilgisayarımda oyunlarda yüksek FPS almama rağmen akıcı olmama sorunu vardı. Bir yerde ekran kartı sürücüsünü kaldırıp tekrar yüklenince düzelebildiği yazıyordu. Bende internetten bakıp aygıt yöneticisinden sildim ama şimdi tekrar indirmeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• 123.PNG
    123.PNG
    118,8 KB · Görüntüleme: 64
Konuyu açtığında hata aldığın sürücüyü hangi siteden indirdin link atabilir misin? @Efeyxa

Böyle bir şey göremedim. Kaynak belirtirsen daha güzel olur.
Yanlış yönlendirme olmasın derken kendi dediğim ''destek bitti'' lafı için demiştim 🙂 . Destek hala bitmemiş devam ediyor 466.11 sürücüsünü kurabilir arkadaş.

Aralarında ne fark var ki?
Her yeni çıkan sürücüde belirli hatalar düzeltilir. Yeni sürümde düzeltilen hatayı eski sürümde yaşamaya devam edersin yani. Tabii sadece hata düzeltilme olayı yok, farklı şeyler de var. Tavsiyem en güncel sürücüyü kurmandır. Performans sorunu yaşarsan da DDU ile sürücüyü kaldırırsın ve bir önceki sürümü kurarsın.

DDU programını kurup, bilgisayarı güvenli mod ile başlatıp NVIDIA'ya dair bir şey varsa sil. Sonra GeForce Experience kurup tekrar bir dene.

Her yeni çıkan sürücüde belirli hatalar düzeltilir. Yeni sürümde düzeltilen hatayı eski sürümde yaşamaya devam edersin yani. Tabii sadece hata düzeltilme olayı yok, farklı şeyler de var. Tavsiyem en güncel sürücüyü kurmandır. Performans sorunu yaşarsan da DDU ile sürücüyü kaldırırsın ve bir önceki sürümü kurarsın.

Yine uyumsuz hatası verdi.

Çözüm

Geri
Yukarı