NVIDIA 610M ekran kartı kod 43 hatası

İmge

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, umarım doğru bir şekilde konu açmışımdır.

NVIDIA ekran kartım normal çalışıyordu. 2 gün önce oyun yükledim ve oyun cc++ sürücülerim eksik olduğu için açılmadı. Cc++ sürücülerini yükledim ve bilgisayar benden "Windows Update" yapmamı istedi. Yaptım, fakat açtığımda NVIDIA GeForce 610M ekran kartım çalışmıyordu. Yani ne masaüstüne sağ tık yaptığımda denetim masası açılıyordu ne de başlat kısmına yazdığımda çalışıyordu. Hataların resimlerini aşağıya ekleyeceğim. Silip tekrar kurdum driverı, fakat hiçbir işe yaramıyor. Aygıt yöneticisinde de ünlemli gözüküyor. Kod 43 hatası imiş. Ne yapmam gerekiyor? Yardım edebilen olursa çok sevinirim.

NVIDIA'nın sitesinden arattığımda en son Versiyon: 391.35 görüyorum. Yükledim fakat yine aynı.

Dosya Ekleri

• 6e89f6d53222a9aef5ba61c2d0533c85.png
    6e89f6d53222a9aef5ba61c2d0533c85.png
    13 KB · Görüntüleme: 59
  • hata.jpg
    hata.jpg
    67,6 KB · Görüntüleme: 61
Son düzenleme:
Bilgisayarında daha önce Windows 10 vardı ve sen Windows 7'ye yeni geçtiysen bu durum normal tekrar Windows 10'a geç. Çhipset driverleri ile alakalı olabilir. Wi-Fi ve Bluetooth'da sorun var mı onlarada bir bak eğer varsa işletim sistemini yükselt.

Bilgisayarında daha önce Windows 10 vardı ve sen Windows 7'ye yeni geçtiysen bu durum normal tekrar Windows 10'a geç. Çhipset driverleri ile alakalı olabilir. Wi-Fi ve Bluetooth'da sorun var mı onlarada bir bak eğer varsa işletim sistemini yükselt.

Hayır Windows 10 değil de, Windows 7'nin başka bir versiyonu vardı. Format attırmıştım bir üst versiyonunu kurup göndermişlerdi. Bununla alakalı mıdır? Wi-Fi ve Blueetoth'da da bir problem yok şuan.

Hayır Windows 10 değil de, Windows 7'nin başka bir versiyonu vardı. Format attırmıştım bir üst versiyonunu kurup göndermişlerdi. Bununla alakalı mıdır? Wi-Fi ve Blueetoth'da da bir problem yok şu an.

Genelde üst sürümlerde sadece oyun oynayan ve internette gezin insanlar için ihtiyaç + bir şey yoktur aksine 50-100 MB daha fazla RAM tüketir sistem. Formattan sonra oldu ise çipset driverlerini üreticinizin sitesinden indirip kurmayı deneyin.

Geri
Yukarı