Nvidia 920M Laptop için oyun tavsiyesi

s3yit

Decipat
Makaleler
1
Daha fazla  
CS:GO Gibi oyunlar arıyorum, sistemim tam olarak aşağıdaki şekilde, Counter-Strike 1.6 oyna diyecekler çıksın lütfen 😞
Ücretsiz olursa benim için iyi olur.

1. Ram 4 GB
  2. Ekran Kartı Nvidia GeForce 920M Notebook
  3. İşlemcim Intel i5 7200U
  4. 1 TB HDD
Sistemimi ezberleyenler olmuştur açtığım konulardan 😅
Hatta CS:GO oynayabileceğim ayarlar önerseniz fena olmaz, videolarda hep adamlar akıcı oynuyor. Bana gelince menüde bile kasıyor, ama hiç ayar yapmadan oto ayarlarda. Düşük denemedim hiç.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında RAM arttırsan FPS büyük ölçüde artar, bende de i5-7200U ve GeForce 930MX 4 GB laptop vardı, 16 GB RAM + SSD taktırdım şu an fişek fakat muhtemelen satacağım. Oyun konusuna gelirsek CS:GO'da düşük ayarlarda hiç sorun çekmeden oynarsın diye düşünüyorum ki CS:GO'da önemli olan zaten görüntü değil FPS.

CS:GO gibi oyunlar arıyorum, sistemim tam olarak aşağıdaki şekilde, counter-Strike 1.6 oyna diyecekler çıksın lütfen 😞
Ücretsiz olursa benim için iyi olur.

1. RAM 4 GB.
  2. Ekran kartı NVIDIA GeForce 920M notebook.
  3. Işlemcim Intel i5 7200U.
  4. 1 TB HDD.
Sistemimi ezberleyenler olmuştur açtığım konulardan 😅
Hatta CS:GO oynayabileceğim ayarlar önerseniz fena olmaz, videolarda hep adamlar akıcı oynuyor. Bana gelince menüde bile kasıyor, ama hiç ayar yapmadan oto ayarlarda. Düşük denemedim hiç.

O zaman düşürmeyi dene.

Team Fortress 2.
Kastı düşük ayarlarda :/
CS:GO indirip ayar deneyeceğim. 2 GB ram 1 GB ekran kartı bile az olsun oynatıyorsa benim hakkım yokmu 😂

2 GB Ram ve 1 GB ekran kartı ile oynadığını bana inandıran arkadaş,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dikkat: Thumbnail korkutabilir.

Ondan daha da eski ve güçsüz sistemlerde akıcı bir şekilde oynadım. Bilgisayarın fişe takılı ve yüksek performans modunda olduğundan emin olun. Ayrıca Laptop'unuzun sıcaklık değerlerine bakın. Isınıyor olabilir.
Sistemimde ısınma sorunu yaşamıyorum çok, temizlik yapmadan önce oluyordu sadece. Fişe takılı ve yüksek performans modunda, ama benim driver güncellemeye ihtiyacım var şuan onu yapmaya gideceğim.

Geri
Yukarı