Nvidia 9400 GT '' Grafik Sürücüsü Kurulumu Başarısız '' Hatası

Batuhan BALCI

Hectopat
Öncelikle konuyu doğru yere mi yazdım bilmiyorum eğer yanlışsa kusura bakmayın.

Eskiden sıkıntı olmadan kurabildiğim Nvidia Driver'ini , şuan kuramıyorum.
Aldığım sorun resimdede belirttiğim gibi NVİDİA Kurulum Programı Başarısız.
Windows 7 64 ve 32 bit sürümündei
Windows 10' un 64 bit sürümünde,
Windows 8.1'in 32 ve 64 bit sürümünde bu hata ile karşılaşıyorum
Format henüz dün atıldı. Çözünürlüğüm 1366x768 yani kurduktan sonra başarılı olursa bu çözünürlükte oluyor ve şuan öyle
Kurduktan sonra sağ altta aygıt yöneticisinden Nvidia 9400 GT Aygıtınız Başarıyla Kuruldu diye bildirim geliyor.
Aygıt Yöneticisine baktığımda orda da ekran kartımı görebiliyorum hemde ünlem işareti olmadan. Ama bu hatayı alıyorum
ve oyunlarım çalışmıyor.
Lütfen yardımcı olun çıldırmak üzereyim
11xx.jpg

Sistem Özelliklerim

Sistem Özelliklerim

Windows 7 Ultimate 64 Bit
Dahili NVIDIA 6150 SE Ekran kartı, Harici 9400 GT 1 GB
4 GB RAM(Kullanılabilir 4 GB)
Çift çekirdekli işlemci
Yardımlarınızı bekliyorum 2 gündür bunun için uğraşmaktayım şimdiden teşekkürler araştırmaya da devam edeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınız için yayınlanan en son sürüm 342.01. Siz daha yeni bir sürüm kurmaya çalışıyorsunuz. Aşağıdaki bağlantıdan Windows 10 için indirebilirsiniz.

342 ve 341 de aynı hatayı aldım zaten fotoğraf alıntıydı söylemeyi unuttum özür dilerim
Sorunu çözdüm
İlk olarak Aygıt Yöneticisi'ne girip ordan harici ekran kartım olan Nvidia 9400 GT 'yi kaldırdım.
Çözünürlük 800x600e düştü sonra Geforce Experience açtım ve o otomatik 309 sürümünü indirmeye başladı ama sonucunda grafik sürücüsüyle uyumlu kart bulunamadı dedi.
sonra microsofttan bildirim geldi ve 9400 GT Kartınızın yazılımı yüklendi (Microsoft Corparotion...) dedi
yeniden başlattığımda çözünürlüğüm düzeldi sonra internetten 309 sürüm nvidia sürücüsü indirdim ve kurdum başarıyla tamamlandı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı