Nvidia 940MX'in Performansı Nasıldır?

Erdem Çapa

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler. HP-AU119NT modelli bir notebookum ve GTX940MX ekran kartım var. Can you run it sitesinden COD Infinitive Warfare için bi' denetleme yaptım fakat oyun minimum GTX660 istemesine rağmen ekran kartımı yetersiz görüyor. Diğer oyunlarda da çok beklediğim bir performans almıyorum. Merak ettiğim şey bu ekran kartı düşük bir ekran kartı mıdır, biraz araştırdım ama fiyatını da öğrenemedim pek, teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Giriş seviyesi bir ekran kartıdır. COD oyunlarını oynatacağından şüphem yok. Ama Sledgehammer Games COD oyunu yapmaya başladığından beri grafikleri ileri taşımışcasına absürt sistem özellikleri istiyor.
Aşağıdaki videoyu izleyerek baya fikir sahibi olabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar iyi günler. HP-AU119NT modelli bir notebookum ve GTX940MX ekran kartım var. Can you run it sitesinden COD Infinitive Warfare için bi' denetleme yaptım fakat oyun minimum GTX660 istemesine rağmen ekran kartımı yetersiz görüyor. Diğer oyunlarda da çok beklediğim bir performans almıyorum. Merak ettiğim şey bu ekran kartı düşük bir ekran kartı mıdır, biraz araştırdım ama fiyatını da öğrenemedim pek, teşekkür ederim.

Senin ekran kartın mobil olduğu için GTX 660 ile kıyaslaman doğru olmaz. Düşük performans sergilemesi çok da anormal değil, "U" ibareli bi' işlemci ve mobil bi' ekran kartıyla pek bir performans almak zaten mümkün görünmüyor. Windows 10'un en son sürümünü kullanıp oyunlarda oyun modunu etkinleştirerek birkaç FPS kazanabilirsin ama mal belli, çok bir şey bekleme.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı