Nvidia 9500GT vs HD 8350 vs HD 3650

Bozkurt1453

Hectopat
Daha fazla  
İkinci el olarak temiz alacağım. Bilgisayarimda 2 GB RAM var ve ekran karti yok. E nasil calistiriyorsun derseniz, islemciden kullaniyor bilgisayar kac senedir. Ben eger bunlardan birini alirsam Euro Truck Simulator'u mediumda oynayabilir miyim? Bilgisayarimda 2-3 saatte bir kapanmalar oluyor. Sizce ekran karti almaya deger mi? Hangisini almalıyım?
  • Nvdia 9500GT 1 GB
  • ATI Radeon 8350 1 GB
  • ATI Sapphire HD3650 1 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
İkinci el olarak temiz alacağım. Bilgisayarimda 2 GB RAM var ve ekran karti yok. E nasil calistiriyorsun derseniz, islemciden kullaniyor bilgisayar kac senedir. Ben eger bunlardan birini alirsam Euro Truck Simulator'u mediumda oynayabilir miyim? Bilgisayarimda 2-3 saatte bir kapanmalar oluyor. Sizce ekran karti almaya deger mi? Hangisini almalıyım?
  • Nvdia 9500GT 1 GB
  • ATI Radeon 8350 1 GB
  • ATI Sapphire HD3650 1 GB
GT 9500 2009’dan beri kullanıyorum. Hiçbir işinize yaramaz. Radeon 8350’yi tercih edin.

Fiyatları soyle, ona gore de biseyler soylerseniz sevinirim.
  • Sapphire 60 TL
  • Radeon 80 TL
  • Nvidia 80 TL

GT 9500 2009’dan beri kullanıyorum. Hiçbir işinize yaramaz. Radeon 8350’yi tercih edin.

Peki ETS gibi oyunlari dusuk ayarda sıkıntısız oynayabilir miyim? Bir bilginiz var midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynayabileceğinizi duşunuyorum bendeki Radeon 4800 ile çok rahat oynuyordum medium ayarlarda.

Çok teşekkürler. Bir de benim bilgisayarda bir sıkinti daha var. 2-3 saatte bir kapanıyor mutlaka. Bu süre bazen daha da kısaliyor. Bu sorun, ekran karti alirsam gider mi? Yoksa yeni bir fana mı ihtiyacım var? Bunun ile ilgili bilginiz varsa cevaplarsaniz sevinirim.

Çok teşekkürler. Bir de benim bilgisayarda bir sıkinti daha var. 2-3 saatte bir kapanıyor mutlaka. Bu süre bazen daha da kısaliyor. Bu sorun, ekran karti alirsam gider mi? Yoksa yeni bir fana mı ihtiyacım var? Bunun ile ilgili bilginiz varsa cevaplarsaniz sevinirim.
MSI afterburner ile değerlere bakın. Isınmadan dolayı kapanıyor olabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı