NVIDIA 9800GT City Car Driving oynatır mı?

77us77

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, City Car Driving oyununu almak istiyorum. Fakat bilgisayarım kaldırır mı bilmiyorum. Ekran kartım yandığı için ekran kartımı değiştirmek zorunda kaldım. Biraz düşük bir modele geçtim.
Donanım:
Intel Core i7 870.
4 GB RAM.
NVIDIA 9800 GT.

Oynatır diye tahmin ediyorum.

Minimum sistem gereksinimleri;
İşlemci: Intel Pentium Dual Core 3.2 GHz / AMD Athlon II X4 3.1 GHz
Ekran Kartı: AMD Radeon R7 240 / nVidia GeForce GT 740
Bellek: 4 GB RAM

zamanında bendede 9800GT vardı gta 4 low ayarda 40-50 fps alıyordum city car driving hiç oynamadım ama tahminim medium ayalarda 25-30 fps alırsın

Muhtemelen oynanamayacak seviyede FPS elde edersiniz. Minimum GT 740 istiyor çünkü.
GT740 oynatıyor sa 9800GT neden oynatmasın?
Arkadaşlar merhaba, City Car Driving oyununu almak istiyorum. Fakat bilgisayarım kaldırır mı bilmiyorum. Ekran kartım yandığı için ekran kartımı değiştirmek zorunda kaldım. Biraz düşük bir modele geçtim.
Donanım:
Intel Core i7 870.
4 GB RAM.
NVIDIA 9800 GT.

Oyun DX10 destekliyor ve min sistem gereksinimleri R7 240 ve GT740 ise 9800GT ile de oynarsın. Minimum özellikleri karşılıyor.

Sonuç olarak uzun süre deneme imkanım oldu. 9800GT uzun süre oynayınca ısındıkça performansı düştü. Oyundan zevk almadığım için sildim. Yeni sistem toplayacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı