NVIDIA alt+Z yapınca oyun kasıyor

MamiFK

Hectopat
Daha fazla  
Alt+Z yapınca NVIDIA paneli açılıyor. Bu paneli kullanmak istiyordum fakat oyunum acayip şekilde donmaya başladı. Sonra oyun içi yer paylaşımı kapattım. Donmalardan eser kalmadı. Benim sorum ise bu neden donmaya başlamıştı? Daha bir ayar bile yapmamıştım sadece FPS göstergesini aç yaptım daha sonra kapatmama rağmen kasmaya devam etti. Kasmadan kullanabilmenin bir yolu var mı? GPU kullanımını %0'a kadar gördüm. Oyun Dead by Daylight bu arada.

Hocam oyun dışında alt Z yaparak ayarlayın oyun içinde FPS'i görmek için alt+r yapın bende de o sekmeyi açınca FPS 30a düşüyor.

Alt+Z yaptığın zaman SSD'ni kullanım yüzdesini kontrol eder misin?

Yok hem HDD hem SSD'ye yükledim oyunu kesinlikle alt z olayından kaynaklı olduğunu anladım. Şu an oyun HDD'de bal gibi çalışıyor.

Neyse alt Z yerine başka bir alternatif buldum, ReShade ile görüntü ayarlarını yapıyorum.

Son düzenleme:
Yok hem HDD hem SSD'ye yükledim oyunu kesinlikle alt Z olayından kaynaklı olduğunu anladım. Şu an oyun HDD'de bal gibi çalışıyor.

Neyse alt Z yerine başka bir alternatif buldum, ReShade ile görüntü ayarlarını yapıyorum.

Hayır o anlamda kastetmemiştim Alt+Z yaptığınızdaki değerleri kastetmiştim oyunla alakalı bir durum söylemedim ben.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı