NVIDIA App kullanılır mı?

Oyunların kalitesinin artma sebebi oyun filtrelerine yeni eklenen ve her oyunda çalışan RTX HDR filtresi. Daha beta aşamasında bu kadar iyi çalışan teknoloji ileride çok daha iyi olacaktır.

Uygulamayı deneyimledim fakat çok karman karışık geldi nedense.

Hocam, bence arayüz GeForce Experience'tan daha sade olmuş. Hangi kısım karmakarışık geldi acaba?

Ben yeni gelen grafik sürücüsünü indiremedim. İndir'e basıyorum 0 da dönüp duruyor inmiyor. GeForce Experience dönüyorum şimdi.

Nvidia app kullanıyorum sıkıntı çıkarmadı bana. Rdr2 de yeni gelen filtrelerle baya güzelleşiyor oyun. Onun dışında sıcaklık değerleri ve kullanım değerleri bazen hatalı gösteriyor. Ben karşılaşmadım çok. Alt Z menüsünü beğendim daha basit olmuş. Önceki menüde ara sıra 5 fps gibi faremi hareket ettiremiyordum menüyü açınca.

NVIDIA App kullanıyorum sıkıntı çıkarmadı bana. RDR2 de yeni gelen filtrelerle bayağı güzelleşiyor oyun. Onun dışında sıcaklık değerleri ve kullanım değerleri bazen hatalı gösteriyor. Ben karşılaşmadım çok. Alt Z menüsünü beğendim daha basit olmuş. Önceki menüde ara sıra 5 FPS gibi faremi hareket ettiremiyordum menüyü açınca.

Evet alt+Z menüsü güzel ayrıca uygulamanın açılışı ve arayüzüde daha hızlı. Oyunları daha hızlı optimize ediyor. Tam sürüme artık.

Sürücüyü Experience'tan indirdim şimdi NVIDIA App'i geri indiriyorum. NFS Unbound'da 80 90 FPS alıyordum, Experience'i indirince 60 civarlarına düştü. Ayrıca NVIDIA share hatası da almaya başladım. 😄😄

Son düzenleme:
Hocam ben şu anda GeForce Experience kullanmaktayım GTX 1650 ekran kartına sahibim NVIDIA'nın alt + Z menüsünden kayıt alıyorum kayıt alırken sorun yok ama videoyu izlerken sürekli takılmalar yaşıyorum. Bu NVIDIA APP'ye geçince düzelir mi sizce.

Geri
Yukarı