Çözüldü NVIDIA ayarlarında G-Sync ayarını görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
FreeSync monitörde nasıl G-SYNC açıyorsun kardeşim?
DisplayPort 1.2 Desteği var ise monitörde FreeSync monitörde G-Sync açmak mümkün.
Bkz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

NVIDIA kartım var ve HDMI 2.0 ile baglaniyorum. Gorntu bozulması yaşanmaması için neyi aktif etmeliyim?
HDMI ile bağlantı yaptığın taktirde özelliği aktif edemezsin. DisplayPort ile bağlaman şart.
Display Port ile mi bağladın?

Nviade kartlarda G-Sync açabilirsin. FreeSync açman için AMD ekran kartı ve destekleyen monitöre ihtiyacın var.
Adam FreeSync açmak istemiyor ki, G-Sync açması için FreeSync'ı aktif etmesi lazım. Saçma olmuş biraz.

DisplayPort 1.2 Desteği var ise monitörde FreeSync monitörde G-Sync açmak mümkün.
Bkz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

NVIDIA kartım var ve HDMI 2.0 ile baglaniyorum. Gorntu bozulması yaşanmaması için neyi aktif etmeliyim?
HDMI ile bağlantı yaptığın taktirde özelliği aktif edemezsin. DisplayPort ile bağlaman şart.

Çözüm
Display Port 1.2 Desteği var ise monitörde FreeSync monitörde G-Sync açmak mümkün.
Bkz:

HDMI ile bağlantı yaptığın taktirde özelliği aktif edemezsin. Display Port ile bağlaman şart.

Peki HDMI FPS oyunlarda goruntu bozulmasi oluşturur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim bilmiyorsan yorum yapma. Freesync monitörde G-sync açılabiliyor. Ne kadar verimli çalışır orası farklı konu. Sana saçma olmuş diyorum 2 dakikada öğrenebileceğin bir şey için boş yorum yapıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı