Nvidia Battlefield 5 kampanyası için kod nereden alınıyor?

Hypoxa

Hectopat
Daha fazla  
Nanokatalog'dan 29.11.2018 tarihinde MSI Gaming X Trio RTX 2080 ekran kartını aldım. Fakat Battlefield 5 kampanyasından yararlanmam için promosyon koduna ihtiyacım var. Ürünü register ettim fakat herhangi bir kod gelmedi.
Bu kodu bana Nanokatalog'un mu göndermesi gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nanokatalog'dan 29.11.2018 tarihinde MSI Gaming X Trio RTX 2080 ekran kartını aldım. Fakat Battlefield 5 kampanyasından yararlanmam için promosyon koduna ihtiyacım var. Ürünü register ettim fakat herhangi bir kod gelmedi.
Bu kodu bana Nanokatalok'un mu göndermesi gerekiyor?
Öyle bir promosyon mu varmış? Ben de 22.11.18'de Hepsiburada'dan MSI GTX 1070 Ti aldım. Kayıt ederken ürünü Xsplit Gamechester ve WTF Fast diye iki program verdiler.
Edit: Promosyon RTX modeller içinmiş.

Bu kodu bana Nanokatalok'un mu göndermesi gerekiyor?
Nanokatolog kampanyaya dahil değil. Nvidia sitesinden bakarsanız bağlantılı siteleri görebilirsiniz.

Sanırım haklısınız. Hüküm ve koşulları okudum. Orda, tek cümlelik can alıcı bir nokta var;
"Teklif sadece yetkili ETAIL ve Perakende ortakları üzerinden geçerlidir." Sanırım sizin anlatmak istediğiniz şeyi Nvidia kurumsal terimlerle anlatmış.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı