NVIDIA Broadcast FPS düşürür mü?

Hurycane

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, RTX bir ekran kartım yok, GTX ekran kartıma NVIDIA Broadcast yükledim. Sadece mikrofon için gürültü engelleyici kullanacağım veya maksimum kamerada arka plan temizlemek için kullanacağım. FPS düşürür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, RTX bir ekran kartım yok, GTX ekran kartıma NVIDIA Broadcast yükledim. Sadece mikrofon için gürültü engelleyici kullanacağım veya maksimum kamerada arka plan temizlemek için kullanacağım. FPS düşürür mü?

Bende kullanıyorum düşürmüyor. Kullanabilirsin rahatlıkla. Ama GTX serisinde oluyor mu bilmiyorum.

GTX'lerde çalışmıyor diye biliyorum. Çalışıyorsada kötü çalışıyordur.

Nasıl yüklediniz GTX serisine hocam?

Hocam valla yeni sürümleri değil de eski sürümleri yüklenebiliyor youtube'da vs var fakat ben daha uğraşmadım sadece mikrofon uygulamasını yükledim
Nasıl yüklediniz? Hangi uygulama, bana da lazım da pek anlamadım ya.

Nasıl yüklediniz? Hangi uygulama, bana da lazım da pek anlamadım ya.

alta doğru indiğinizde RTX Gpu'lar için Nvidia Broadcast, GTX Gpu'lar için Rtx Voice var oradan indirebilirsiniz Rtx Voice'i. Nvidia Broadcast'in kamerasız hali gibi düşünebilirsiniz.

alta doğru indiğinizde RTX Gpu'lar için Nvidia Broadcast, GTX Gpu'lar için Rtx Voice var oradan indirebilirsiniz Rtx Voice'i. Nvidia Broadcast'in kamerasız hali gibi düşünebilirsiniz.
Aa, bunu görmedim. Çok iyiymiş, aynı şekilde mikrofonu düzeltmekte. Değil mi?

Teşekkür ederim bilgilendirme için, yükledim ve kullanıyorum. Tüm dip sesi an itibariyle kaldırmış oldu, sağolun tekrardan.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı