NVIDIA Cleanup Tool ne işe yarar?

SeyidFalan

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bugün oyunlardaki kumlanma, bulanıklaşma ve pikselleşme sebebi ile NVIDIA destek ile iletişime geçtim. Bana şunları söyledi:

Destek:
Use this clean up tool
Once done, Reboot and clean Install the latest Video driver;

Anladığım kadarıyla ekran kartının sürücüsünü silip tekrar kurmamı istiyor. Peki sürücüyü kaldırırken sorun yaşayabilir miyim, ne gibi sorunlar yaşarım veya sorunları nasıl çözerim?

Evet hocam. DDU ile aynı işi yapıyor diyebiliriz. Güvenli Mod'da yapın. Sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Çoğu arkadaş, DDU kullanıyor. Daha sonra WHQL sürücüyü kurup deneyin.

Bugün oyunlardaki kumlanma, bulanıklaşma ve pikselleşme sebebi ile NVIDIA destek ile iletişime geçtim. Bana şunları söyledi:

Destek:

Anladığım kadarıyla ekran kartının sürücüsünü silip tekrar kurmamı istiyor. Peki sürücüyü kaldırırken sorun yaşayabilir miyim, ne gibi sorunlar yaşarım veya sorunları nasıl çözerim?

DDU ile kaldırıp yükle driveri demiş kısaca.

Evet hocam. DDU ile aynı işi yapıyor diyebiliriz. Güvenli Mod'da yapın. Sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Çoğu arkadaş, DDU kullanıyor. Daha sonra WHQL sürücüyü kurup deneyin.
Güvenli Mod'da yapmasam bir sorun çıkar mı peki? Güvenli mod kısmını pek bilmiyorum da.

1.jpg

Sol shifte basılı tutarak yeniden başlata tıklayacaksınız. Bilgisayar açılınca sorun gider/başlangıç seçenekleri/4 tuşu ile güvenli moda gireceksiniz.
Sıralam bu şekilde idi.
Ya da:

Sıkıntı olma ihtimali var. Güvenli Mod ile yapın. Zor değil.
Eki Görüntüle 987128
Sol shifte basılı tutarak yeniden başlata tıklayacaksınız. Bilgisayar açılınca sorun gider/başlangıç seçenekleri/4 tuşu ile güvenli moda gireceksiniz.
Sıralam bu şekilde idi.
Ya da:
Teşekkürler.
Sıkıntı olma ihtimali var. Güvenli Mod ile yapın. Zor değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoda Güvenli Mod'u tamamen DDU'ya bırakıyorlar. Hem yazılım kendisi de geri yükleme noktası da oluşturuyor. Bu bir sorun teşkil eder mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı