NVIDIA Denetim Masası açılmıyor

Y.Can Aydın

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ekran kartı
Asus Rog Striker Gtx 760 4Gg
Sağ Click yaptığım zaman NVIDIA Denetim Masası var tıkladığım zaman açılmıyor. Görev yöneticisine girdiğim zaman ise orada açık olduğunu görüyorum ama masaüstünde açılmıyor. Microsoft'dan baktığımda halihazırda yüklü olduğunu aç dediğimde ise gene bir şey olmadığını gördüm. Driver silip eski Driver'a geçmiştim acaba ondan mı oldu? Ama yeni driverı güncellersem eğer bu sefer de ekran kartı ısınıyor. Ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısıasd.PNG
    Ekran Alıntısıasd.PNG
    27,1 KB · Görüntüleme: 24
Başlat menüsüne çalıştır yazıp enter basın. Açılan pencereye services.msc yazıp enter basın. Hizmetler penceresinde "n" tuşuna basarak NVIDIA Display Container servisini bulun ve sağ tıklayıp yeniden başlatın. Daha sonra denetim masasını tekrardan açmayı deneyin. Düzelmez ise bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Başlat menüsüne çalıştır yazıp enter basın. Açılan pencereye services.msc yazıp enter basın. Hizmetler penceresinde "n" tuşuna basarak NVIDIA display container servisini bulun ve sağ tıklayıp yeniden başlatın. Daha sonra denetim masasını tekrardan açmayı deneyin. Düzelmez ise bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Yok hocam bunların hepsini denedim sonuç olumsuz. Driver güncellediğimde çözülecek diye hissediyorum fakat onu yaptığımda kartım ısınıyor.

Geri
Yukarı