NVIDIA Denetim Masası açılmıyor

Yasu96

Centipat
Makaleler
1
Arkadaşlar, arkadaşımın laptopunda başlıktaki sorun mevcut. NVIDIA Display Container da bulunmuyor hizmetler kısmında. Sürücüsünde bir problem var mı? Var ise sürücüyü kaldırmadan eski sürücünün üzerine yenisini indirsem çalışır mı?

Sürücüyü büyük ihtimalle windows kendi yüklemiştir, Nvidia'nın sitesinden uygun sürücüyü indirip şuan ki kurulu sürücüyü kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatıp indirdiğiniz sürücüyü kurunca sorun ortadan kalkacaktır.

Ben bu işlerden pek anlamam. Nasıl silineceği ile ilgili konular var fakat bilgisayar benim değil. Orada sorun olabileceği hakkında yazılar vardı sanırsam. Bi sıkıntı çıkarmak istemem.
Ekran kartı modelini yazın buradan sürücü linkini paylaşalım sonrasında tarif edelim.

Sürücü sıkıntısı olan bir model bende de GT720M var. Güncel sürücüyü yükleyemezsiniz, size link bırakıyorum bu sürümü yükleyin.
Windows 10 değil ise yazın ona göre başka link paylaşayım.

DDU yükleyip silmeme gerek var mı sürücüyü yoksa üstüne yüklersem olur mu?

İndirdiğiniz sürücüde yükleme yaparken size Kaldır ve Yükle seçeneği çıkacaktır zaten. Öncesinde kaldır seçeneği ile sürücüyü kaldırın, sonrasında bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra yükleyin bir sorun olmayacaktır. Eğer ki sürücü uyumlu değil gibi bir hata ile karşılaşırsanız tekrar burada belirtin yardımcı olalım.

İndirdiğiniz sürücüde yükleme yaparken size Kaldır ve Yükle seçeneği çıkacaktır zaten. Öncesinde kaldır seçeneği ile sürücüyü kaldırın, sonrasında bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra yükleyin bir sorun olmayacaktır. Eğer ki sürücü uyumlu değil gibi bir hata ile karşılaşırsanız tekrar burada belirtin yardımcı olalım.
Bilgisayar ekranına görüntü gelmeme vs. sorunlar olmaz değil mi ? Çünkü dediğim gibi bana ait değil bilgisayar.

Yeni konular

Geri
Yukarı