Çözüldü NVIDIA Denetim Masası ayarları oyun performansını artırır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Slade16

Centipat
Arkadaşlar oyuna girmeden NVIDIA Denetim Masası'ndan, 3D ayarlar kısmından oyunu seçip yüksek performanslı NVIDIA kısmına alıyorum. Böyle yaparak bilgisayara daha çok yük bindirir miyim?
Ek olarak da bu ayar gerçekten oyunlarda daha iyi performans ve FPS almamızı sağlıyor mu?
(GTX 1050-I5)

Arkadaşlar oyuna girmeden NVIDIA Denetim Masası'ndan, 3D ayarlar kısmından oyunu seçip yüksek performanslı NVIDIA kısmına alıyorum. Böyle yaparak bilgisayara daha çok yük bindirir miyim?
Ek olarak da bu ayar gerçekten oyunlarda daha iyi performans ve FPS almamızı sağlıyor mu?
(GTX 1050-I5)

Oyunu seçtikten sonra gelen ayarlardan güç yönetimini maksimum performansa getirirseniz performansta artma olacağını düşünmekteyim. Ek olarak doku süzme ayarını da kaliteden yüksek performansa almanızı öneririm.

(GTX 1050-I5)
Evet sağlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı