nvidia denetim masası ayarlarımı kaydetmıyor

ysftk

Hectopat
Daha fazla  
merhaba arkadaslar bılgısayarımın hardıskının bozulması uzerıne servıse verdım pc servısten geldı canavar gıbı calısıyo asus x550jk fakat bu dallamada ıkı ekran kartı varmıs oyunları ıse yaramaz ekran kartında calıstırıyor ıse yarayacak ekran kartında calıstırmak ıcın nvidia denetım masasından eklemek gerekıyor oynayacagımız oyunu iplerde burda kopuyor w8.1 64 bit işletim sistemim var bu arada kaydettıgım ayarlar denetım masası kapandıgında sıfırlanıyor denetım masasına yenıden gırıs yaptıgımda entegre ayarlara donmus vazıyette buluyorum guvenllı modda acıp ddu ıle surucuyu sılıp yenıden baslattıkdan sonra tekrar drıver ındırdım gene aynı sey oluyor kafayı yemek uzereyım servısten once bu olay basıma gelmemıstı yardım edersenız sevınırımmm lutfen bi hızır yetişsin

yokmu arkadaş bu işin çözümü aygıt yonetıcısınden dıger ekran kartını devre dısı bıraktım ama bu seferde nvidia ekran kartı kullanılamıyor hatası aldım

benim yapabileceğim bişeyse servisle ugrasmak istemiyorum gerçi servisleri çok iyi 1 günde hallediyolar ama sıkıntı gitgel

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı