Windows 8.1 sağ tık yapınca NVIDIA Denetim Masası görünmüyor

MızraklıAdam

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10'da böyle bir hata yoktu Windows 8.1'de olmaya başladı. Bilgisayarı normal açtığımda sağ tık menüsünde NVIDIA Denetim Masası görünmüyor ama bilgisayarı yeniden başlattığımda görünüyor.

Hayır, sadece yeniden başlatınca geliyor.
Hızlı başlatmayı kapatırsanız kapatıp açma ve yeniden başlatma işlemi neredeyse aynı olur. Hızlı başlatma açık olunca da bazı dosyalar diske kaydedilir, sistem biraz daha hızlı açılır. Bu da bazı sorunlara yol açabilir. Sorunun bundan kaynaklı olduğunu düşünerek böyle bir öneri sundum.

DDU ile sürücüyü kaldırıp farklı bir sürümü kurmayı deneyebilir misiniz? Bunun haricinde başka bir fikrim kalmadı maalesef.

Hızlı başlatmayı kapatırsanız kapatıp açma ve yeniden başlatma işlemi neredeyse aynı olur. Hızlı başlatma açık olunca da bazı dosyalar diske kaydedilir, sistem biraz daha hızlı açılır. Bu da bazı sorunlara yol açabilir. Sorunun bundan kaynaklı olduğunu düşünerek böyle bir öneri sundum.

DDU ile sürücüyü kaldırıp farklı bir sürümü kurmayı deneyebilir misiniz? Bunun haricinde başka bir fikrim kalmadı maalesef.

Deneyeceğim ama NVIDIA kurulumunda temiz kurulumda aynı şey değil mi?

Geri
Yukarı