Çözüldü NVIDIA Denetim Masası display alanı (monitör ayarları) gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SlayerDark

Hectopat
Arkadaşlar selam, 240Hz Monster aryand monitörüm var, DP girişli, 3070 Ti ekran kartım ve harici Intel'in bir adet ekran kartı var. Bilgisayarım laptop değil, masaüstü bir bilgisayara sahibim. Ne yaptıysam bir türlü beceremedim. NVIDIA denetim masasında monitör ayarları bulunmuyor.

Çözüm

İşaretlediğim kısma takmalısın monitörden gelen kabloyu. Girişlerde kapal var gibi duruyor kapakları çıkart. Sağ 3 tane giriş DP olması gerek.

1675854514504.png
İşaretlediğim kısma takmalısın monitörden gelen kabloyu. Girişlerde kapal var gibi duruyor kapakları çıkart. Sağ 3 tane giriş DP olması gerek.

Eki Görüntüle 1661127
Kral çok teşekkür ederim, dediğin gibi küçük kapaklar varmış elimle yokladım çıkardım 3 adet giriş var dediğin gibi, Ekran kartını bağlayınca hem denetim masası geldi, hemde shadowplayde "Kişisel gizlilik kontrolü" gözükmüyordu oda geldi. Çok sağolasın.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-02-08 at 14.19.17.jpeg
    WhatsApp Image 2023-02-08 at 14.19.17.jpeg
    79,1 KB · Görüntüleme: 17
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    162,7 KB · Görüntüleme: 12
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    188,4 KB · Görüntüleme: 22
Kral çok teşekkür ederim, dediğin gibi küçük kapaklar varmış elimle yokladım çıkardım 3 adet giriş var dediğin gibi, Ekran kartını bağlayınca hem Denetim Masası geldi, hem de Shadow Play'de "Kişisel gizlilik kontrolü" gözükmüyordu oda geldi. Çok sağ olasın.

Rica ederim. İyi günlerde kullanmanız dileği ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı