Nvidia Denetim Masası Ekran Ayarı Gözükmüyor

Yago

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Front End Developer / Profosyonel Powerlifting Sporcusu
Merhabalar

1526214923071.png

Nvidia denetim masası yukarıda ki gibi.Ekran kısımları mevcut değil.Büyük ihtimalle ekran kısımlarını Intel HD Graphics üstleniyor.Acaba bir şekilde Intel kartını komple kaldırarak sadece Nvidia üzerinden kullanma şansım varmı ?

Kullanmak istememe sebebim harici monitörümün doygunluk ayarları ile oynayarak renkleri canlandırmak.Intel ile sadece laptop ekranını değiştirebiliyorum.

-Çift ekran kullanıyorum.
-Harici monitörümün ayarlarında doygunluk mevcut değil.
-Harici monitörüm Acer K222HQLBD 21.5" 5ms (Analog+DVI) Full HD Led Monitör Fiyatı
-Bilgisayarım : Abra A5 V12.1 15.6" Oyun Bilgisayarı {İlk çıktığında aldığım için RGB özelliği bende mevcut değil.

Laptop'larda öyle. Burda anormal birşey yok. Yok öyle inteli kaldırma maldırma. :D

Laptoplarda öyle olduğunu düşünmüyorum.Komşumun eski laptop'unda gtx 700 bilmem kaç bir ekran kartı var.Onun denetim masasında ekran ayarları mevcut :) Onun ki de laptop ve benimkinden daha eski.

Laptoplarda öyle olduğunu düşünmüyorum.Komşumun eski laptop'unda gtx 700 bilmem kaç bir ekran kartı var.Onun denetim masasında ekran ayarları mevcut :) Onun ki de laptop ve benimkinden daha eski.
Arkadaşım da HP Pavilion laptop kullanıyor. Geforce 830'lu onun da denetim masası böyle.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı