Çözüldü NVIDIA denetim masası ekran ayarları değiştirilemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

fscr3am

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, GTX1650 Ti, i3 10300H ekran kartlı ve işlemcili laptop bilgisayarıma dün gece format attım. Ve Microsoft driverları kendisi kurdu. Fakat şu anda NVIDIA denetim masasındaki 3 başlık harici diğer ayarlar yok. Intel'in yazılımından değişim yapabiliyorum. Onda da kısıtlı.

Format öncesinde böyle bir problem yoktu. NVIDIA ayarlarından istediğim ekran ayarını, istediğim programa ekran kartıyla çalıştırıp çalıştırmama ayarını yapabiliyordum.
Fakat şu anda hiçbir ayarı elleyemiyorum. Çünkü her uygulamaya entegre ekran kartını kullandırtıyor. Windows erişim yasağı vermiş. Seçemiyorum.
Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Çözüm
@fscr3am nasıl çözdün? Yakınımda bu sorun varda.

Arkadaşın dediği gibi DDU ile kaldırdım ve manuel olarak driverını kurdum. Daha sonrasında Windows'u güncelledim. Sorun kendiliğinden kalktı. Başka bir şey yaptığımı hatırlamıyorum fakat çok uzun süre yapmayı denediğim için başka bir şey yaptığımı hatırlarsam tekrar dönüş yaparım. Teşekkür ederim arkadaşlar.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı