NVIDIA Denetim Masası ekran bölümü yok

pochinnn

Centipat
Arkadaşlar selam. Bu konuyu açmadan önce sitede benden başka bu sorunu yaşayan var mı diye baktım. Yaşayan çok fazla insan varmış ama hiçbir çözüm bulamadım. NVIDIA Denetim Masası'ndan digital vibrance ayarlarını yapmak istiyordum fakat sadece 2-3 seçenek vardı önümde. Ekran kartım son sürüm olmasına rağmen diğer ilave seçenekleri açamadım.

nvidia.PNG

Böyle olması gerekirken.

resim_2021-03-03_183929.png

Bu şekilde gözüküyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Arkadaşlar selam. Bu konuyu açmadan önce sitede benden başka bu sorunu yaşayan var mı diye baktım. Yaşayan çok fazla insan varmış ama hiçbir çözüm bulamadım. NVIDIA Denetim Masası'ndan digital vibrance ayarlarını yapmak istiyordum fakat sadece 2-3 seçenek vardı önümde. Ekran kartım son sürüm olmasına rağmen diğer ilave seçenekleri açamadım.

Eki Görüntüle 904836

Böyle olması gerekirken.

Eki Görüntüle 904838

Laptop mu?

Eki Görüntüle 904836

Böyle olması gerekirken.

Eki Görüntüle 904838

Intel Graphics dahili GPU'ya bağlı o yüzden laptop kullanıyor bazı hatta birçok masaüstü işlemcide dahili GPU yok. Intel grafikleri denetim panelinde yapacaksınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı