Çözüldü Nvidia Denetim Masası Görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TuğberkÇAPKIN

Hectopat
PC'de düne kadar 1070 OC ekran kartım vardı. Gene düne kadar NVIDIA Denetim Masasıni gorebiliyordum. Bugün 2070 aldım, tüm sürücüleri DDU ile kaldırıp temiz kurulum ile en güncel sürücüleri kurdum (eksiksiz). Ancak NVIDIA Denetim Masası yüklenmiyor veya görünmüyor. Bunu nasıl görebilirim? Çünkü, monitörüm G-Sync destekliyor aktif mi değil mi sadece oradan görebilirim sanırım, bunu merak ediyorum. Ya da otomatik G-Sync açılmış mıdır?

Çözüm
Bir eski sürümü yükle. Yani 441.41 olması lazım onu yükle düzelir. DDU ile silip yükle bir eski sürümü. Sonucu paylaş.
Masaüstü boş bir yerinde sağ tıklayınca çıkan menüde nvidia denetim masası olmalı uygulamayı böylede çalıştırabilirsiniz eğer yüklüyse.

Adsız.jpg

Hizmetlere gir oradan devre dışı bırakılmış olabilir elinle oradan başlat masaüstüne sağ tık yap sonra.
orada çalışıyor olarak görünüyor nvidia ait herşey
Buradan indirme yapamıyorum bizim tarafımzdan bir hata oluştu diyor ki; bunu aylardır diyor bana
Masaüstü boş bir yerinde sağ tıklayınca çıkan menüde nvidia denetim masası olmalı uygulamayı böylede çalıştırabilirsiniz eğer yüklüyse.

Eki Görüntüle 479434
Tüm sürücüler eksiksiz kurulu son sürüm olarak, sağ tıkta normalde gorunuyor biliyorum, ama yeni kartı bağadıktan sonra görunmedi ve de indiremiyorum işin ilginç yanı hiç bi şekilde gürnmuyor,
Kurulumda bir hata vs alıyor musun veya kurulamayan bir şey oluyor mu?
Hayır her hangi bir hata almadım kurulum başarılı, hatta ilk kurum olmadıgını görünce, tekrar tümünü kaldırıp temiz kurulum 2 sefer yaptım, bir yöntyemi olmalı. eskji 1070 teki exprience sürümünü kurdum ondada bulamadım otomatik güncelleme yapıyor zaten direk
Bilgiyarayıma team ile ya da alpemix ile bağlantı kurup bakabilecek var mı ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı