Çözüldü NVIDIA Denetim Masası kaldırılırsa sorun olur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İcardiemir99

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bildiğiniz üzere NVIDIA Denetim Masası var ama ben buradaki ayarların hepsini uygulama kontrolüne bırakmak istiyorum yani demek istediğim kenar yumuşatmayı oradan değil de oyun içi ayarlardan değiştirmek istiyorum. Bunu nasıl yapacağım? Denetim Masası'ndan performans veya kalite istemiyorum her şeyi oyun içinden yapmak istiyorum Microsoft Store'den denetim masasını kaldırsam olur mu veya bunun çözümü nedir? Yardımcı olan herkese çok teşekkürler.

Çözüm
Görüntü ayarlarını ön ayarlama seçeneğinden 3D uygulamaların karar vermesine izin ver dediğinizde kullanılan uygulamaların, oyunların ayarlarını aktif eder diye biliyorum.
Görüntü ayarlarını ön ayarlama seçeneğinden 3D uygulamaların karar vermesine izin ver dediğinizde kullanılan uygulamaların, oyunların ayarlarını aktif eder diye biliyorum.

Hocam şimdiden teşekkür ederim fakat fazla bilmiyorum görselde verdiğim en yukarıdakinimi seçeceğim.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-06-17 192044.png
    Ekran görüntüsü 2021-06-17 192044.png
    107,7 KB · Görüntüleme: 36
Sağ alt tarafta geri yükleye basın daha sonra ilk mesajımdaki en üstteki kutucuğu işaretleyin ve oyuna girip istediğiniz ayarları yapın.

Hocam dediklerinizi yaptım inşallah işe yaramıştır çok teşekkür ederim.
Sağ alt tarafta geri yükleye basın daha sonra ilk mesajımdaki en üstteki kutucuğu işaretleyin ve oyuna girip istediğiniz ayarları yapın.

Hocam doku süzme kalitede güç yönetimini de maksimum performans tercih et yaptım bunların oyun içi ayarlarıyla bir ilgisi yok değil mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı