NVIDIA Denetim Masası Kurulmuyor

hadespower

Hectopat
Yer
Sarıyer/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisi
Arkadaşlar sürücüyü DDU ile silip yeni versiyonu indirip kurduğumda NVIDIA denetim masası yüklenmedi. Ardından manuel olarak Microsoft store dan indirmeye çalıştığımda bu uygulama sizde var diğerek hata veriyor ancak NVIDIA klasoründe denetim masası uygulaması yüklü değil. Manuel olarak uygulama klasorünü indirip kurmaya çalıştığımda ise sizde NVIDIA sürücüsü yok deyip kurulmuyor. GeForce Experience programı yüklü ve son sürücü yüklü görünmekte.
DDU ile tekrar sürücüyü silip manuel olarak indirdim olmadı. Silip GeForce Experience ile yükledim olmadı.

Açıkçası çok uğraştım ama olmuyor. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

Ekran kartımı belirtmeyi unutmuşum.
MSI RTX 2070 Gaming Z

Son düzenleyen: Moderatör:
DHC sürücüye denk gelmişsiniz. Denetim masasına erişmek için Microsoft Store'dan kurmalısınız.
Olmaz ise.
Bilgisayarıma sağ tıklayıp "Yönet" deyin.
Hizmetler ve Uygulamalar kısmında "Hizmetler" e tıklayın.
"NVIDIA Display Container" veya Sadece "Nvidia" hizmetini bulun kapalı ise "Otomatik" yapın.
Bilgisayarı yeniden başlatın.
Sonra "C:\Program Files\NVIDIA Corporation\Control Panel Client\" bu klasöre gidin.
"nvcplui.exe" veya "nvcpl.exe" hangisi ise sizdeki onu çalıştırın.
Oda olmaz ise.
Geforce experience indirip ekran kartı sürücüsünü güncelleyin.

DHC sürücüye denk gelmişsiniz. Denetim masasına erişmek için Microsoft Store'dan kurmalısınız.
Olmaz ise.
Bilgisayarıma sağ tıklayıp "Yönet" deyin.
Hizmetler ve Uygulamalar kısmında "Hizmetler" e tıklayın.
"NVIDIA Display Container" veya Sadece "Nvidia" hizmetini bulun kapalı ise "Otomatik" yapın.
Bilgisayarı yeniden başlatın.
Sonra "C:\Program Files\NVIDIA Corporation\Control Panel Client\" bu klasöre gidin.
"nvcplui.exe" veya "nvcpl.exe" hangisi ise sizdeki onu çalıştırın.
Oda olmaz ise.
Geforce experience indirip ekran kartı sürücüsünü güncelleyin.

Dediklerinizi yaptım fakat yeniden başlatma sonrası NVIDIA Corporation klasörü içerisine Control Panel Client gelmedi.
Geforce Experience yüklü ve son sürüm driver var.
Ddu ile silip tekrar yüklediğimde de sorun devam etmekte.
Arkadaşlar rica etsem bana Rtx 2060 için son driver sürümüne ait Program Files içindeki Nvidia Control panel dosyasını upload atıp gönderebilir misiniz?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı