NVIDIA denetim masası görünmüyor

Reşit aslan

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarımın NVIDIA Denetim Masası'nın kaybolması ve habire kapanıp açılmasından dolayı format attım. Format attıktan sonra otomatik olarak NVIDIA sürücüsü inmesi gerekirken inmedi. Kendim indirdim olmadı. İnternetten her türlü video izledim ve denilen her şeyi yaptım. Olmadı. Anakart BIOS'unu güncelledim, çeşit çeşit NVIDIA sürücüleri denedim. Yine olmadı. Driverler yüklendi demesine rağmen aygıt yöneticisinde ünlem işareti gitmiyor iken NVIDIA Denetim Masası'da gelmiyor. Kısacası sürücüler ne yaparsam yapayım yüklenmiyor. Kesintisiz 13 saattir çalışıyorum. Yapamıyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
NVIDIA'nın sürücü yükleme aracı olmalı onunla deneme yapabilirsiniz ama öncelikle kurmaya çalıştığınız mevcut sürücüleri tamamen kaldırmanız gerekir.

Diğer ihtimal ise ekran kartı arızalı olma ihtimali var AMD bir kartta görmüştüm daha önce onarımı biraz zahmetli fakat yapılabiliyor.

DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp tekrar yükleyin. Aynısını yaşadığım için ben böyle çözmüştüm.
DDU ile 2, 3 kez farklı farklı sürücüler denedim ama olmadı.
GPU-Z programını indirip ve "bus ınterface" kısmındaki parametrelere bakıp bizimle paylaşma şansınız var mı?

Programı kurdum fakat sizin dediğiniz yeri tam olarak bulamadım.
NVIDIA'nın sürücü yükleme aracı olmalı onunla deneme yapabilirsiniz ama öncelikle kurmaya çalıştığınız mevcut sürücüleri tamamen kaldırmanız gerekir.

Diğer ihtimal ise ekran kartı arızalı olma ihtimali var AMD bir kartta görmüştüm daha önce onarımı biraz zahmetli fakat yapılabiliyor.
DDU ile kaldırma işlemini birkaç kez yapıp, farklı farklı sürücü kurdum fakat yine olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı