NVIDIA Denetim Masası nasıl güncellenir?

Ventu

Femtopat
Daha fazla  
NVIDIA Denetim Masası'nda 3D ayarlarının yönetilmesi kısmında birkaç ayar yapacaktım. (doku süzme kalite değil maksimum performansı tercih et gibi) yaptıktan sonra uygula dediğimde 'erişim reddedildi seçilen ayarlar sisteminize uygulanamadı' diye bir hata verdi. Biraz araştırdım ve sanırım NVIDIA Denetim Masası güncel değilmiş. Nasıl güncelleyebilirim diye baktım NVIDIA'nın kendi sitesinden manuel olarak güncelleme yapmaya çalıştım. Kendi ekran kartı sürümlerimi girdim, indir dedim ama hiçbir şey olmadı. Birkaç kez denedim ama yok. İndirilenler kısmına gelmiyor.

Dosya Ekleri

• resim_2022-03-12_200738.png
    resim_2022-03-12_200738.png
    17,9 KB · Görüntüleme: 201
  • resim_2022-03-12_200946.png
    resim_2022-03-12_200946.png
    7,4 KB · Görüntüleme: 174
Son düzenleyen: Moderatör:
Game Ready başka Denetim Masası başka ve sanırım Denetim Masası güncellenmez.

Sanırım sürücüleri demek istemişim kusura bakmayın.
Erişim reddedildi seçilen ayarlar sisteminize uygulanamadı.
Bu hatayı nasıl düzeltebilirim peki?

NVIDIA Denetim Masası'nda 3D ayarlarının yönetilmesi kısmında birkaç ayar yapacaktım. (doku süzme kalite değil maksimum performansı tercih et gibi) yaptıktan sonra uygula dediğimde 'erişim reddedildi seçilen ayarlar sisteminize uygulanamadı' diye bir hata verdi. Biraz araştırdım ve sanırım NVIDIA Denetim Masası güncel değilmiş. Nasıl güncelleyebilirim diye baktım NVIDIA'nın kendi sitesinden manuel olarak güncelleme yapmaya çalıştım. Kendi ekran kartı sürümlerimi girdim, indir dedim ama hiçbir şey olmadı. Birkaç kez denedim ama yok. İndirilenler kısmına gelmiyor.

Çözdüm arkadaşlar agree and download kısmına sağ tıklayıp hedefi farklı kaydet dediğimde indirmeye başladı ve sorunum çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı