NVIDIA Denetim Masası Yok

Benim NVIDIA Denetim Masa'm yok ve de çözünürlük 1366x768 olması gerekirken 1072x768 olmuş ve değiştirilmiyor.
Ekran kartı sürücün yüklü ya da güncel olmadığından dolayı denetim masasına erişemiyor olabilirsiniz.

Benim NVIDIA Denetim Masa'm yok ve de çözünürlük 1366x768 olması gerekirken 1072x768 olmuş ve değiştirilmiyor.
Sürücüleri Yükle | NVIDIA sitesinden ekran kartı sürücüsünü indirebilirsiniz.

Ekran kartı modelinizi Windows+R tuşuna bastıktan sonra "Dxdiag" yazıp, ekran sekmesinden öğrenebilirsiniz.

Ekran kartınıza uygun sürücüleri attığım linkte manuel arama kısmında kartınızın model bilgilerini girip ulaşabilirsiniz Sürücüleri Yükle | NVIDIA.

Sürücülerinizi ekran kartınızın modeline göre güncelleyin/yükleyin. Ekran kartınızı öğrenmek için;
Çalıştıra "dxdiag" yazıp ekran kısmından öğrenebilirsiniz.
Bir diğer seçenek Masaüstüne sağ tık>Ekran çözünürlüğü>Gelişmiş ayarlar (Windows 10 ise Görüntü Bağdaştırıcsı özellikleri olabilir)

Ekran kartı driveriniz yüklü mü?

Evet yüklü cevap verememiştim çünkü büyük harfle konu açtım. Kurallara aykırıymış.

Sürücülerinizi ekran kartınızın modeline göre güncelleyin/yükleyin. ekran kartınızı öğrenmek için;
Çalıştıra "DxDiag" yazıp ekran kısmından öğrenebilirsiniz.
Bir diğer seçenek masaüstüne sağ tık>ekran çözünürlüğü>gelişmiş ayarlar (Windows 10 ise görüntü bağdaştırıcsı özellikleri olabilir)

Sıkıntım çözüldü yine de sağ ol cevap veremedim. Çünkü büyük harfle konu başlığına acil yazdım da ban yedim kısa sürelik.

Sürücüleri Yükle | NVIDIA sitesinden ekran kartı sürücüsünü indirebilirsiniz.

Ekran kartı modelinizi Windows+r tuşuna bastıktan sonra "DxDiag" yazıp, ekran sekmesinden öğrenebilirsinidün gece cevap yazamadım ama sıkıntımı çözdüm kısa süreli ban yedim de büyük harf kullanmaltan.

Geri
Yukarı