NVIDIA Denetim Masasında DSR gözükmüyor

DarkSays

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. FPS düşüklüğü olduğu için bir araştırma yaptım ve RTX ekran kartlarında DSR özelliği açılması gerekiyormuş. Fakat bende denetim masasında o özellik yok ve 3D ayarlar dışında da menü yok. Yardımcı olur musunuz? Bende gözükenleri ve gözükmesi gerekenleri fotoğrafa koydum.

Dosya Ekleri

• nvidia-control-panel-gaussian-filter.jpg
    nvidia-control-panel-gaussian-filter.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 79
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    11,3 KB · Görüntüleme: 55
  • s.PNG
    s.PNG
    57 KB · Görüntüleme: 60
  • 1612036647069.png
    1612036647069.png
    174,3 KB · Görüntüleme: 68
Laptop kullanıyorsunuz. O yüzden yoktur. Ayrıca DSR FPS arttıran değil, düşüren bir şeydir. 1080p ekranda 4K'ya kadar görüntü yapabiliyor.

Merhaba. FPS düşüklüğü olduğu için bir araştırma yaptım ve RTX ekran kartlarında DSR özelliği açılması gerekiyormuş. Fakat bende denetim masasında o özellik yok ve 3D ayarlar dışında da menü yok. Yardımcı olur musunuz? Bende gözükenleri ve gözükmesi gerekenleri fotoğrafa koydum.

DSR değil de DLSS olmasın o. DSR dediğiniz şey oyunlardaki çözünürlüğü arttırmanıza yardımcı olur. Ve DSR ayarını açmışsınız. Fotoğrafta %33'ün üzerindeki seçenek 2.00X ve 4.00X olan DSR.

DSR değil de DLSS olmasın o. DSR dediğiniz şey oyunlardaki çözünürlüğü arttırmanıza yardımcı olur. Ve DSR ayarını açmışsınız. Fotoğrafta %33'ün üzerindeki seçenek 2.00X ve 4.00X olan DSR.

O ekran görüntüsünü internetten bulmuş. Kendi almış olduğu ekran görüntüsü 3. görselde.

ben emin değilim ama bu videoda gördüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Laptop kullanıyorsunuz. O yüzden yoktur. Ayrıca DSR FPS arttıran değil, düşüren bir şeydir. 1080p ekranda 4K'ya kadar görüntü yapabiliyor.
gta 5 teyken gpu kulllanımı %0 gözüküyor
GeForce Experience bakmayı denedin mi? Orada da yanlış hatırlamıyorsam DSR ayarı olması lazımdı.
ben göremedim bulursan gösterirmisin?

Yeni konular

Geri
Yukarı